PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 GPS auto Navigacija

Ići dole 
+2
nebojsa
SHAD
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 00:13

E da, stigla je u petak i evo testirana je već nekih 7 dana, ocena na skali od 1 do 10 je 9 jer sigurno da uvek ima bolje.
Znači ekran velik, satelite nalazi za najviše 10-ak sekundi, ne gubi vezu sa njima nikada, prati putanju u realnom vremenu znači nema zaostajanja, MP3, MP4, DIVX, jpmg, FM transmiter, igrice .......... i još milion potrebnih i nepotrebnih stvari.
Baterija traje do 3 sata, što naravno nije loše jer u kolima je priključena na punjač, glasovna navođenja i meni na Srpskom, birate muški ili ženski glas, 2D i 3D prikaz u zavisnosti kako je koje mesto pokriveno, NAVTEQ mape cele Evrope, Rusije i Srbije i dodatna mapa Srbije koju je uradio Contrast.
Sva sela i gradovi u Srbiji pokriveni a mape su takve da te vode do kućnog broja, testirana po selima i manjim ulicama, e sad' ako uličica u selu ima 5 kuća onda može samo ulica bez broja a sve malo veće seoske ulice su na kućni broj.
Iznenadio sam se koliko je precizna u Srbiji, samo par puta mi se desilo da me odvede 2-3 kuće dalje nego što sam tražio i to samo po selima, u gradu 100% sigurna.
Ima i modus za teretnjake.
I sad' jedno pitanje za Nebojšu, Žacu ..... opcija za otkrivanje kamera i upozoravanje na njih kada se uključi dali ometa radare ili ih samo locira i dali me mogu tako kazniti, upozori me uvek kada se približim raskrsnici na kojoj su postavljene fiksne kamere, na radar još nisam naišao pa ne znam ali mi zbog toga treba vaše iskustvo.

Sve u svemu za ovu lovu bolje ne može a iskreno bolje mi i ne treba, potpuno služi svojoj svrsi.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 00:23

Opcija za otkrivanje kamera ti sluzi za zemlje gde su postavljene fiksne kamere po auto i ostalim putevima!
Slovenija, Austrija, pa sve na dalje ka zapadu i severu...
Kod nas ti nece biti od koristi...
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 08:37

@Shed
U zdravlju da je nosis. Drago mi je da si zadovoljan kupovinom!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 14:37

Meda ::
A zašto ne upozorava na naše fixne kamere i na radare?

Pozovi proizvodjaca pa pitaj...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 20:05

Pa ne znam?!
Verovatno zbog toga, sto kod nas nemas fiksne kamere na auto putevima, magistralnim i ostalim... Kad kazem fiksne kamere, mislim na fiksne radare, mozda to malo pravi zabunu?
U savremenom svetu, imas cak i na samom auto putu upozorenje da u narednih xy kilometara je postavljen radar!

Znaci Shade, sistem za otkrivanje kamera nije nista drugo do vec ubacenih podataka u mape gde su locirani fiksni radari na auto putevima, i ta opcija ti ne moze pomoci sa radarima koje postave G-da policajci na haubu... Kao sto ti ne mogu pomoci ni protiv presretaca... A to dalje znaci da te niko ne moze kazniti ako ukljucis tu opciju!
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1Čet 21 Mar 2013, 20:39

Dr. Mirko ::
@Shed
U zdravlju da je nosis. Drago mi je da si zadovoljan kupovinom!

Hvala Mirko, veruj mi da svaki dan nešto novo izvučem iz nje, dobra je spravica, iako su me svi ubeđivali da uzmem telefon i skinem IGO ja sam baš hteo ovako nešto bez telefona.

@Nebojša shvatam u čemu je fazon, upravo tako se i ponaša, ove kamere na raskrsnicama su već unete u mapu pa me zato upozori i upozorava na mesta gde često budu postavljeni mobilni radri, pa bili oni tamo ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GPS auto Navigacija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
GPS auto Navigacija
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: