PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 GPS auto Navigacija

Ići dole 
+2
nebojsa
SHAD
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:32

trt
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:37

Dr. Mirko ::
zacaha ::
Isplati se!Možda možeš kupiti veći ekran,bez softvera i bez garancije...
Kako, kako? pojasni?

Postoji recimo 7 ili 9incha,za stotinjak evropskih dinara,a softver se ubaci naknadno!Zgodno je ako radi na platformi windows mobile,jer je ishakovan i bukvalno može da se ubaci šta god hoćeš,mini komp i na običnoj navigaciji!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:38

Nije trt , nego realno!
Zamisli sebe da gledas bilo sta na mobilnom, na necemu fiksiranom, u stanu, pola sata?
E sad zamisli isto to, ali film od sat ipo, u autu koji se krece, trucka, ulazi i izlazi iz krivina..
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:39

@Bata Kole- Tom Tom mi je bila prva opcija ali slabo redi za Adria rutu, za Evropu da ali Balkan ..... slab.

@Mirko ima ista, iste karakteristike samo ekran 7 inča ona je 9 999 din.

@Zaco može naravno, ali ubaciti IGO 8 ili IGO PRIMO i otključati softver je sigurno još 20 evra + update mapa, a ko mi garantuje da neće riknuti brzo.
Ovako meni treba samo za navođenje (čini mi se da je prikaz 2D i 3D) upozorava na prkoračenje brzine, ubačena sva mesta sa kontrolnim kamerama i zaboravih još da je operativni sistem Window CE 6.0 os.

@Nebojša, u pravu si ali opet može da se pogleda, pa i na internet idem nekada preko mobilnog a on ima mnogo manji ekran, ali opet ponavljam primarno je samo navigacija sve ostalo je sporedno što može da posluži u trenutcima dokolice.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:42

nebojsa ::
Nije trt , nego realno!
Zamisli sebe da gledas bilo sta na mobilnom, na necemu fiksiranom, u stanu, pola sata?
E sad zamisli isto to, ali film od sat ipo, u autu koji se krece, trucka, ulazi i izlazi iz krivina..
Da, na to sam i mislio...Trt Miloko se odnosilo na mene koji sam se zaleteo da to mozda i uzmem u ozbiljno razmatranje..ali me je tvoj post razuverio.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:45

Shade, samo propitaj prodavca o onim detaljima koje sam napisao par postova unazad, i ako su odgovori potvrdni, uzimaj!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:48

Ok, Shede, hvala na informaciji!
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:52

OK brate, tako će i biti, hvala vam mnogo ste mi pomogli, upravo mi je trebao neko sa iskustvom.

@ Mirko te radnje su tu kod vas u BGD I Munze pa možeš i skoknuti i videti sam dali ti odgovara, mada cenim Nebojšino iskustvo i verujem da je tako, al opet ponavljam meni je primarna navigacija tako da bi mi bilo OK i ona od 4,3 a pogotovo ova od 5 inča.
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:54

Za Tom-tom sam saglasan,a što se tiče sigurnosti u rad,koristio sam Mio Digiwalker,otključan sa njegovi softverom, oba IGO-a,Tom-tomom i još neka nautička i šljakalo je bez problema sve!Jedino je osvežavanje ručno...Al drug to radi!
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:57

Kad vec pricamo o navigaciji, interesuje me kakve su mogucnosti kod nas da se ubaci CD sa mapom Srbije ili Balkana u navigator u auto?
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 13 Mar 2013, 23:58

Ima... green
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:03

To se radi bata Kole kod nas za 500 do 1000 din ( a vidim da neko to i sam radi) , dobiješ mapu sa novim mostom u BGD i svakim selom i to na kućni broj, jedini je problem ako imaš fabrički ugrađenu navigaciju u kolima, kod nje leka za Srbiju i okolinu nema.
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:05

Problem je sto imam fabricku... conf1
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:12

Te fabrički ugrađene u automobil su kod nas neupotrebljive, bar koliko ja znam, one su većinom i bez mogućnosti za update.
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:15

E jbja onda... conf1
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:19

Odes u Porshe Srbija, kupis nov Audi 4, 6, 8, sa fabricki ugradjenom navigacijom, platis ga 30, 50, 80.00 eur, i nema Srbija!
I ne moze da se ubaci...
Toliko o tome!!! divljak
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:22

Menjaju nam se putevi prebrzo pa zato ne stizu da ubace u sistem... conf1
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 00:54

Da,da, ko će ucrtati sve ove rupe na putevima, pogotovo posle snega pošto je zimska služba u svojim retkim ali efikasnim naletima uspela ralicom da počupa sveže fleke od poslednjeg krpljenja (eh da je poslednje).
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 14:12

SHAD ::
Te fabrički ugrađene u automobil su kod nas neupotrebljive, bar koliko ja znam, one su većinom i bez mogućnosti za update.
Upravo tako. JA u svom automobilu imam ugradjenu tj integrisanu..i imam CD za skandinaviju i Francusku..za nas CD-ove ne trade, niti ce ih raditi.
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 20:20

Sve do sada fabričke (integrisane) navigacije su kod nas neupotrebljive, na žalost niko nije mislio izgleda da se i ovde voze lepa i skupa kola, ali zato za ostali deo Evrope dobro šljakaju.

Inače meni sutra stiže gore opisana navigacija jer su mi potvrdili sve što je Nebojša napisao i nisam više imao dilemu oko nje, mislim da za ovu lovu bolje ne može, a i miran sam 2 godine zbog garancije, a za dve godine prodavaće se kao i mobilni telefoni za 20 evra.

Znači sutra test (ili prekosutra zbog snega) pa onda izveštaj.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 20:29

Evo ti i predlog za jedan tablet,pa ti dobro razmisli.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 20:40

tnkU
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 20:52

valjanje valjanje valjanje thumb1
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Čet 14 Mar 2013, 20:57

valjanje
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1Sre 20 Mar 2013, 21:10

SHAD ::
Sve do sada fabričke (integrisane) navigacije su kod nas neupotrebljive, na žalost niko nije mislio izgleda da se i ovde voze lepa i skupa kola, ali zato za ostali deo Evrope dobro šljakaju.

Inače meni sutra stiže gore opisana navigacija jer su mi potvrdili sve što je Nebojša napisao i nisam više imao dilemu oko nje, mislim da za ovu lovu bolje ne može, a i miran sam 2 godine zbog garancije, a za dve godine prodavaće se kao i mobilni telefoni za 20 evra.

Znači sutra test (ili prekosutra zbog snega) pa onda izveštaj.
shede, jel stigla navigacija? imas li neke utiske, pozitivne i one negativne?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GPS auto Navigacija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: GPS auto Navigacija   GPS auto Navigacija - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
GPS auto Navigacija
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: