PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+9
max
SHAD
Doca
Vladan
nebojsa
Dr. Mirko
Meda
pista
ivan.r
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 18 Feb 2015, 20:13

Ja sutra idem do Vladana pa cu ti preneti utiske...kazu, ne kudi konja koga nisi jahao.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 18 Feb 2015, 20:18

Prenesi...

Ne kudim ja, ali bi to bilo isto kao kad bi ti neko ponudio lozu iz Guce ili Ivanjice?!
Cak i zvuci glupo...
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 16:30

Dobio sam na poklon pre neki dan neku spravicu za TV, i onako skeptican ne probah je do danas...
Stvarcica je fenomenalna!!!
To je jedna naprava velucine USB prikljucka za racunar. Ulaz u TV mora da bude preko HDMI. Znaci odnosi se na ove malo modernije televizore. Ta stvarcica obican LCD ili plazma televizop pretvara u SMART TV. 
Zove se Google TV cloud stick i ima Android proram u sebi. Radi preko wi-fi mreze i TV mu je samo kao ekran. Ima u sebi i ne tako malu memoriju i ram memoriju, pa je dobrano brz. Odnosno brzina mu zavisi od brzine wi -fi mreze..
Dakle, ukljuci se u HDMI ulaz na TV, konektuje se na wi-fi..i ceo internet je Vas. Svi snimci sa You tube izlaze u HD rezoluciji, probao, vrhunski, filmovi on line nestvarno dobri.
Uz njega sam dobio i bezicnog misa, pa je kretanje po ekranu olaksano. Malo je za kucanje problem, tastatura izadje na pola tv i onda misem ides po tastaturi, medjutim, spravica sve posecene strane pamti u posebnom direktorijumu, tako da sta god se ikada posetili ne mora se ponovo ukucavati, vec kliknes u tom direktorijumu na stranu koju si ranije otvarao.  Gmail funkcionise super, tako da kada mi stigne poruka, mogu je odmah na TV-u otvoriti. Ima oole play prodavnica gde sve moguce aplikacije mozes skinuti.
Recimo, tj ne recimo, to je jedan ogroman i ozbiljan Tablet sada.
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 16:56

@Nebojsice
rakija iz planinskih krajeva,od sorte sljive Pozegaca.
Zbog cega rakijasljivovica iz CG ne valja i stvarno sta je tu glupo?
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 17:58

Nema razloga da mi tepas, svakako si previse muskobanjast za moj ukus...

Kao sto malina iz okoline Vranja ne moze biti ni priblizno ista kao malina iz Ivanjice i okline, kao sto kupus iz Cacka ne moze biti ni priblizno isti kao kupus iz Futoga, tako ni sljiva, pa bila ona i pozegaca, iz planinskih predela Crne Gore ne moze biti ni priblizno ista kao pozegaca iz Sumadije... Samim tim, misljenja sam da ni rakija od te pozegace ne moze biti ni priblizno ista (dobra) kao rakija iz Sumadije?!

Ako malo pazljivije procitas moj post, shvatices sta zvuci glupo...
Ne kudim ja, ali bi to bilo isto kao kad bi ti neko ponudio lozu iz Guce ili Ivanjice?!
Cak i zvuci glupo...
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 19:32

@ Dr.
Simmpatična naprava!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 19:58

Dr. Mirko ::
...  Gmail funkcionise super, tako da kada mi stigne poruka, mogu je odmah na TV-u otvoriti...

green Pazi ako ti od mene stigne poruka sa ovim zvizd XXX znakom da ne otvaras pred sirokim auditorijumom,mogu biti sokirani sta sve moze taj TV Eeeew
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:10

Istinu zboriš Maxe!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:22

andjelak
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:30

Ok, daljinski je kod mene!
Naprava je super, ispred tv a pogledam sta ima na programu, pogledam malo po netu, i ceo dan u fotelji..a ne na stolici u poziciji ko na wc-u da buljim u monitor.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:31

Dje ima ta naprava da se pazari?
Kol'ko je u parama?
Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:48

Oko 12.000,tehnomanija,a ima i po alibabama,kupujem-prodajem,tamo su jeftiniji...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 20:50

Hvala na info...
Imaju li na sebi zujalicu, ili nesto drugo sto sluzi kao zastita?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 21:19

Umotaj u alu-foliju... jbt
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 21:49

nebojsa ::
Hvala na info...
Imaju li na sebi zujalicu, ili nesto drugo sto sluzi kao zastita?
Ajde ne brukaj se za sicu,zar nisu trebale da te "ukenjaju" neke pare ovih dana?!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 21:58

nebojsa ::
Dje ima ta naprava da se pazari?
Kol'ko je u parama?
Hvala!
Posto sam je dobio na poklon, u kutiji sam pronasao da je kupljeno u sarajevu za 117 maraka, bosanskih
zacaha ::
Oko 12.000,tehnomanija,a ima i po alibabama,kupujem-prodajem,tamo su jeftiniji...
U Bsni je ipak nesto jeftiniji. Mozda zavisi to i od modela, RAM memorije, protoka..ko ce a znati.
nebojsa ::
Hvala na info...
Imaju li na sebi zujalicu, ili nesto drugo sto sluzi kao zastita?
Nisam siuran na sta si tacno mislio...?
U svakom slucaju, mozemo da probamo tu napravicu i kod tebe, cisto da vidis kako to funkcionise, pa ako ti se zasvidja lako ce se negde i naci.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sre 25 Feb 2015, 22:42

max ::
Ajde ne brukaj se za sicu,zar nisu trebale da te "ukenjaju" neke pare ovih dana?!

Osim onoga sto si video, nista me drugo "ukenjalo" nije...Eeeew

Dr. Mirko ::
nebojsa ::
Imaju li na sebi zujalicu, ili nesto drugo sto sluzi kao zastita?
Nisam siuran na sta si tacno mislio...?

Obzirom na pomenutu cenu, izgleda da jedino preostaje kupovina "na trčku", pa ko velim, da odmah razmotim situaciju po pitanju zastite?! green
Da, voleo bih to probati, cisto da znam treba li i to, ili ne!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 26 Feb 2015, 13:02

marija normalno da ti treba.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 26 Feb 2015, 13:14

Za to za sta si ti zabalavio, imam druge (ostalim ukucanima tesko pristupacne) uredjaje...
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 26 Feb 2015, 15:35

Sorry.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 26 Feb 2015, 19:53

Osorryno ti je...
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 26 Feb 2015, 21:27

Divan si!
Nazad na vrh Ići dole
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Sub 28 Feb 2015, 01:45

Da li neko zna gde kod nas ima ova klizna kopca ili nesto slicno ? To je za klizni plovak - wagler.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 29 Mar 2015, 21:08

Danas sam pecao babusku na ribnjaku u Sakulama. Ja 9kg Pedja 21kg,zadovljni,nauzivani...sad moze pecanje i na divljoj vodi green
600din. je dozvola,moze se poneti 10 kg babuske i jedan saran do 2kg. Voda je ispustena iz ribnjaka a peca se u kanalu za izlov ribe koji je dubine 1,5m - 2m. Pecanje sam zapoceo sa 15-20 ulovljenih cverglana bez i jedne babuske... reko sebi zid  gde sam ovo dosao!? Onda menjam poziciju,malo eksperimentisanja i zabava je pocela fishing
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 29 Mar 2015, 21:31

30 kilograma ste upecali???
Jbte, to ko u najsrecnija vremena na Djurici!
Svaka cast, alal vera!!

Nego, sta uradiste sa viskom od 10 kg?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 20 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: