PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+9
max
SHAD
Doca
Vladan
nebojsa
Dr. Mirko
Meda
pista
ivan.r
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Sep 2014, 11:09

Da je samo to green
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Čet 11 Sep 2014, 18:53

Znas nesto sto mi ne znamo?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pet 12 Sep 2014, 19:52

Ih Nebojsa!!!
Svaka cast!!
fascinantno i veoma lepo sredjeno!
Bravo za trud!!!!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pet 12 Sep 2014, 21:15

Hvala drugari, hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 20:43

Gasi racunare i pred televizore!!! Dok tekma traje - moratorijum na internet!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 20:49

divljak divljak divljak
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 21:23

1/4 boliglava
znaci mozemo nazad na forum... placko
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 22:00

2/4 akipaki
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 22:29

3/4 [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 22:32

Dobro je, dobro je. Niste valjda ocekivali da moze drugacije?
Treba biti zadovoljan i radovati se svakom nasem kosu!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 22:48

4/4 SREBRO-EEEEJJJJJJJ 2. u svetu srbija[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 23:18

Tako je generacijo,
svaka im cast. aplauz1

bravo bravo bravo
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 23:38

I posle sam ja militantan?!
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Ned 14 Sep 2014, 23:45

ave ave ave ave
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 11:24

Ja iskreno ne mogu da prezalim sto nisam gledao tekmu... Bez obzira na rezultat! Verujem da se tu imalo sta lepoga videti?!
Morao, ali bas morao sam biti na 18-om rodjendanu bliskog mi deteta iz komsiluka!

U svakom slucaju, veliko BRAVO za kosarkase, Saleta Djordjevica, i kompletnu ekipu rukovodilaca (bez obzira sto neke od njih prezirem politicki), jer su uspeli da se izdignu iznad zluradih komentara, podmetanja, oskudacije, ubacivanja klipova, nikakve medijske i finansijske podrske... i osvoje, za veliku vecinu nas, neocekivanu srebrnu medalju! Realno, i da je sve bilo obrnuto, mislim da bi se tesko mogli nadati zlatu protiv ovih i ovakvih Amera?!
Bravo momci, vredelo vas je gledati, i uciti od vas!!!

Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 11:46

Mislim da jesi propustio mnogo..ali verujem da ce biti repriza pa gledaj da je ukacis..
Inace sto se tice sveopsteg utiska od sinoc..da smo igrali proovako protiv bilo koje druge reprezentacije, odvalili bi smo ih..

Ipak krajnji utisak posle prespavane noci...iako nisam neki pasionirani ljubitelj kosarke, a nisam ni neki bas vrsni poznavalac iste...uz veluku cast i zadovoljstvo koje su nam priredili nasi...shvatih, kolika je razlika izmedju profesionalne i amaterske kosarke...u Evropi se nesto mora znacajno menjati...

Sa ovakvim igrama koju su nasi momci prkazali u zadnje 4 utakmice, malo ko bi bio bolji u evropi i svetu (mozda Spanija)..ali sa onakvom igrom amerikanaca, retko ko bi im dao vise koseva od nas..a ipak Amerikanci koji su sinoc igrali, bar vecina njih, pa recimo da su igraci jedva iznad proseka u NBA ligi, sa trenerom koji nikada nije bio trener nekog NBA tima.
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 12:13

Браво за наше кошаркаше!!!
Био сам скептик од самог почетка,питао се после оних пораза да ли ми имамо боље играче од ових?Нисам мислио да Сале као одличан играч може да направи нашто као тренер.
Драго ми је што сам погрешио!!!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 15:22

Da, razlika izmedju pravog profesionalizma, "profesionalizma" koji je kod nas prisutan i amaterizma, je vrlo vidljiva i uocljiva upravo u ovakvim i slicnim situacijama! NBA liga je vrh profesionalizma, nema bolje ili kvalitetnije od toga, i pravi pokazatelj sta znaci profesionalizam i kako se sprovodi i kakve rezultate daje.
Ako se na koledzima trenira +-5 sati dnevno, mozes (te) zamisliti kako i koliko se trenira u NBA???
Potpuno jje logicno da su i rezultati takvi kakvi jesu... Sa "prosecnim" igracima i jos "prosecnijim" trenerom!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 16:55

Dr. Mirko ::
1)...u Evropi se nesto mora znacajno menjati...

2)..a ipak Amerikanci koji su sinoc igrali, bar vecina njih, pa recimo da su igraci jedva iznad proseka u NBA ligi,
3) ...sa trenerom koji nikada nije bio trener nekog NBA tima.

1) Evropa nikad nece dostici ili prestici kvalitet NBA, prvenstveno i najvise zbog fizickih predispozicija afroamerikanaca. Koliko su oni ispred nas u fizickom smislu toliko smo mi ispred njih u taktickom (sto se videlo do rezultata 15:7) ali kad su pojacali presing do nevidjenih granica i kad ih je prokenjao sut,odose muda u grlo a taktika niz vodu.Nas tim je okupljen i zaigrao u ovom sastavu prvi put za ovo prvenstvo i ako su igrali odlicno do finala fali im iskustvo i kaljenje kroz odigravanje jakih finalnih meceva. Tu prednost u odnosu na nas ima spanska ekipa (desetak godina igraju u ovom sastavu) koja verovatno ne bi bila tako lako slomljena psihicki dobrom igrom amera, ali sta da im radimo kad nisu mogli da prodju jake Francuze green

2) Tu se prilicno varas,tako je kod nas predstavljeno u medijima ali velika vecina ovih igraca su glavni motori i radilice u svojim klubovima gde je sve podredjeno "zvezdama". Nije tajna (o tome su pricali i nasi NBA igraci) da se akcije i sutevi namestaju za zvezde i mnogim igracima iz tima je zabranjeno da se "ispucavaju" ili igraju 1 na 1.

3) Nije bio trener NBA tima ali sta Krizewski ima u malom prstu vecina NBA trenera nema u glavi. Moje je misljenje da boljeg nisu mogli staviti na to mesto. Covek je 30 godina trener na univerzitetu Duke (fabrika za stancovanje buducih NBA igraca), izmedju raznih uspeha kao trener SAD je osvojio dve zlatne olimpijske medalje 2008. i 2012. a zlatnu na svetskom prvenstvu 2010. Majk ima ogromno iskustvo i ne podcenjuje takticke zamisli evropskih ekipa pa zato ima i uspeha, a po meni ove godine je selektovao tim ebas  tako da nisu imali slabu kariku. Bilo je i poznatijih imena na americkoj klupi sa jacim timom na papiru pa su gubili vazne utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 17:01

zacaha ::
I posle sam ja militantan?!
Ti cuti i cisti oruzije. [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 17:03

Vladan ::
Браво за наше кошаркаше!!!
Био сам скептик од самог почетка,питао се после оних пораза да ли ми имамо боље играче од ових?Нисам мислио да Сале као одличан играч може да направи нашто као тренер.
Драго ми је што сам погрешио!!!

Eee zato sto si pogresio bices nagradjen,mozda vec danas. green
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 19:15

Idete na pivo ?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 19:39

max ::
Dr. Mirko ::
1)...u Evropi se nesto mora znacajno menjati...

2)..a ipak Amerikanci koji su sinoc igrali, bar vecina njih, pa recimo da su igraci jedva iznad proseka u NBA ligi,
3) ...sa trenerom koji nikada nije bio trener nekog NBA tima.

1) Evropa nikad nece dostici ili prestici kvalitet NBA, prvenstveno i najvise zbog fizickih predispozicija afroamerikanaca. Koliko su oni ispred nas u fizickom smislu toliko smo mi ispred njih u taktickom (sto se videlo do rezultata 15:7) ali kad su pojacali presing do nevidjenih granica i kad ih je prokenjao sut,odose muda u grlo a taktika niz vodu.Nas tim je okupljen i zaigrao u ovom sastavu prvi put za ovo prvenstvo i ako su igrali odlicno do finala fali im iskustvo i kaljenje kroz odigravanje jakih finalnih meceva. Tu prednost u odnosu na nas ima spanska ekipa (desetak godina igraju u ovom sastavu) koja verovatno ne bi bila tako lako slomljena psihicki dobrom igrom amera, ali sta da im radimo kad nisu mogli da prodju jake Francuze green

2) Tu se prilicno varas,tako je kod nas predstavljeno u medijima ali velika vecina ovih igraca su glavni motori i radilice u svojim klubovima gde je sve podredjeno "zvezdama". Nije tajna (o tome su pricali i nasi NBA igraci) da se akcije i sutevi namestaju za zvezde i mnogim igracima iz tima je zabranjeno da se "ispucavaju" ili igraju 1 na 1.

3) Nije bio trener NBA tima ali sta Krizewski ima u malom prstu vecina NBA trenera nema u glavi. Moje je misljenje da boljeg nisu mogli staviti na to mesto. Covek je 30 godina trener na univerzitetu Duke (fabrika za stancovanje buducih NBA igraca), izmedju raznih uspeha kao trener SAD je osvojio dve zlatne olimpijske medalje 2008. i 2012. a zlatnu na svetskom prvenstvu 2010. Majk ima ogromno iskustvo i ne podcenjuje takticke zamisli evropskih ekipa pa zato ima i uspeha, a po meni ove godine je selektovao tim ebas  tako da nisu imali slabu kariku. Bilo je i poznatijih imena na americkoj klupi sa jacim timom na papiru pa su gubili vazne utakmice.

Mislim da nisi shvatio poentu moga pisanja u predhodnom postu. Ja sam rekao cijenice..
A cinjenice su gotov bas sve na njihovoj strani...Organizacija, ozbiljnost, struka i kvalitet...

Prosek od 30 + poena, sastavljene reprezentacije od prosecnih americkih NBA igraca ( i tu si pogresno shvatio, ne kazem da su ovi losi, ali mogu da sastave bar jos tri ovakve ili slicne reprezentacije po snazi, da ne kazem nesto grublje), u ovaj tim imaju bar 15 pojacanja koja su mogli da stave, ali su procenili (pokazalo se ispravno) da je i ovo sasvim dovoljno za neravnopravnu borbu.
i jos nesto... Ja sam pohvalio njihovog trenera i to na vise mesta, od odabira igraca, taktike i znanja. Da to ne ume da radi tu ne bi ni bio. Njihova organizacija je procenila da je on dovoljan, a da li je on najbolji, ponajbolji ili dobar, to nema veze. Dosli su sa drugim timom, pokazali kao se donekle igra basket u Americi i na kraju stavili tacku, od 130 poena u finalu. Dovoljno za svaku tacku koju sam napisao u predhodnom postu.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 19:42

ivan.r ::
Idete na pivo ?
 A gde generacijo?
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1Pon 15 Sep 2014, 20:08

Mislio sam na njih,
a mi bi mogli nesto za cetvrtak da organizujemo.
Npr. na Becmenu ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: