PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Jedan od nas

Ići dole 
+4
kole
zacaha
max
Dr. Mirko
8 posters
AutorPoruka
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 21:13

Vec nekoliko dana trazim nacin da se zahvalim jednom nasem clanu i gestu koji je napravio..
Pocecu pricu od kraja. Moj sin je danas krenuo u skolu u .ti razred osnovne skole. I kao i svakoga prvoga dana u skoli, nastavnica je dala zadatak da se napise legendarna tema, kako sam proveo letnji raspust sa pod temom..Moja najbolja avantura...
Nakon sto se vratio iz skole i kada mi je rekao sta je bila tema, nisam mogao bas da predpostavim o cemu je mogao da pise. Palo mi je mnogo toga na pamet..Dunav, Apatin, bazeni, akvaparkovi u Petrovcu i Arandjelovcu, Ivanjica, Skijathos, delfini, Zlatar, Mucanj, Golija, Javor..Medjutim..on je izabrao, pravi nacin kako da se zahvalim nasem kolegi Zaci...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Domaci rad..
Kako se tesko cita, ja cu pomoci...
""Jednog suncanog jutra, prijatelj Aleksandar, kapetan Recne zandarmerije u Beogardu, pozvao nas je da dodjemo u njegovu bazu na obalu reke SAve, ispod Novog mosta. Nisam ocekivao da ce to biti neki poseban dogadjaj. Ipak, divno sam se proveo. Evo kako je bilo.
Kada smo stigli, ispred nas je bila plava metalna kapija i jedan strazar koji nas je pustio unutra. Prostor u koji smo usli bio je vrlo lepo uredjen. Aleksandar nas je sacekao i poveo nas u mali obilazak. Prosli smo pored benzinske pumpe za brodove, videli smo zandarmerijske brodove cija je snaga cak 700 konja, zatim radionice, vezbaonice, magacine i camce od 5 konja. Oni su vrlo retki u Evropi. Aleksandar nas je vozio u jednom od njih i u jednom trenutku rekao nam je da sednemo. Odjednom su motori poceli da bruje. Isli smo tako brzo da smo se podigli. Jurili smo kao vetar.
Ovo je bila moja najveca avantura do sada. Bio sam u akvaparkovima, u Apatinu, u Ivanjici, na moru, ali o ovome nekom drugom prilikom . :) ""

Mene je to toliko ganulo i odusevilo.
Svaka cast Zaco, detetu si priredio dan koji ce pamtiti. Sutra u odelenju svi cekaju da Kosta procita svoj sastav, jer su naculi o cemu je pisao i ne mogu da veruju!

Ukoliko sam ti ostao duzan da ti se zahvalim na gestu, vremenu i paznji koju si nam posvetio, nadam se da ce ovo biti dovoljno.








[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 21:21

Takav je nas Aleksandar! ebas
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 21:48

kiss 
Biće toga još!
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 21:50

max ::
Takav je nas Aleksandar! ebas

Bas tako...veliki covek i veliko srce...ebas 
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 22:42

Ne bih komentarisao...
Suze su mi na oci posle!!!

P.S. a kad ces i nas pilice da provozas?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 22:50

Računaj da si provozan...green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 22:55

Lhvtbra pusi
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 22:58

Voistinu!I molio bih vas da ne kvarite ovu izuzetnu temu! nikako dzekson vatromet
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:08

Samo da dodam:green 
Da te ja ne podsetih onomad na Mirkovom rodjendanu sta si obecao, Kosta bi pisao o neispunjenoj zelji...

Salu na stranu, svaka cast za gest, za decu (a Boga mi i za matore) je to dogadjaj koji se pamti do kraja zivota!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Pon 02 Sep 2013, 23:13

Vidi,klinci su me oduševili,kakav rezon imaju,za nekoga ko je prvi put ušao u čamac,sa tako malim brojem cipela,kunem vam se da bi ih rado zamenio za 90% mojih kolega,koji godinama rade taj posao!
Nazad na vrh Ići dole
corahil
Junior
Junior
corahil


Broj poruka : 638
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 45
Lokacija : Boljevci

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 09:10

Svaka cast Zacaho,ko bi rekao da si ti takav COVEK hihihi.
Salu na stranu,svaka cast tebi i Mirkovom sinu na lepo tekstu bravo
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Uto 03 Sep 2013, 09:22

Jedan je Aca braca!!!aplauz
Nazad na vrh Ići dole
pista

pista


Broj poruka : 361
Datum upisa : 22.03.2013
Godina : 37
Lokacija : Nova Pazova

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 19:45

Svaka cast gosn. zaco    hi   bravo
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 23:23



Hvala Vam !
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1Sre 04 Sep 2013, 23:41

Prosto sam ponosan sto te poznajem i sto sam tvoj drug...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jedan od nas Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedan od nas   Jedan od nas Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Jedan od nas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: DRUZENJA-
Skoči na: