PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+11
pista
ivan.r
Doca
Dr. Mirko
Vladan
max
zacaha
vlada79
nebojsa
kole
SHAD
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 18:16

nebojsa ::
Trebalo bi?!

Danas sam par puta prosao kroz jedan lep kraj u Beogradu, gde udlavnom zitelji istog postuju pravila parkiranja i parkinga!
Osim jednog Forda...
Parkiran (ceo dan) na zelenoj povrsini ispod drveca!
Ne znam dal' je to nauceno sad u Grckoj, ili se to praktikuje od ranije?

 Kao prvo "danas" nisi prosao par puta kroz jako lepi deo grada i video Ford na zelenoj povrsini..vec si to video mozda juce ili rano jutros pre 8 i 30...i zelena povrsina je bila izmedju tockova Forda...
Ali te price su klasicne price ovde u Srbiji..naucili da pricaju i ono sto vide i ono sto ne vide...madaj
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 18:16

max ::
Klasicna bahatost grckih vozaca!

 blabla
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 19:22

Ja rekoh sta sam imao, slikah sta sam video, i to je to!
A dal' cu sliku da saljem u medije, pa da na osnovu registarskog broja utvrdjuju ciji je auto, to cemo tek da vidimo...

Uostalom, sto si se bas TI nasao pogodjen mojim komenatrom?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sre 10 Jul 2013, 19:35

Pa kad se niko drugi nije nasao..rekoh ajd ja da se nadjem!
I kada si vec video poznati Ford parkiran na zalenoj povrsini u lepom delu grada, sto se bar vlasniku ne jav:Eeeew: i...
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Čet 11 Jul 2013, 00:43

Mirko,Mirko-nemirko! A,koja je reg.oznaka predmetnog vozila?conf1
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Čet 11 Jul 2013, 10:45

Poslacu ti na PP!muahaha 


@Mirko
Nisam rekao da mi je poznat, samo sam rekao da sam "uobicajenim osmatranjem uocio nepropisno parkirano, na zelenoj povrsini, putnicko vozilo marke Ford, reg. oznaka BG*..."!
Tebe uopste nisam pomenuo!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Čet 11 Jul 2013, 11:45

nebojsa ::
Trebalo bi?!

Danas sam par puta prosao kroz jedan lep kraj u Beogradu, gde udlavnom zitelji istog postuju pravila parkiranja i parkinga!
Osim jednog Forda...
Parkiran (ceo dan) na zelenoj povrsini ispod drveca!
Ne znam dal' je to nauceno sad u Grckoj, ili se to praktikuje od ranije?

 Nemoj da se pravis tosa..ne ide ti..mnogo insinuacija si izneo...
1. lep kraj grada (licno znam razloge tvojih poseta lepom kraju grada...)...
2. FORD..hm cij li je...3. Parkiran ceo dan na zelenoj povrsini...hm..to ceo dan se ne poklapa sa tvojim datumom...Ford je toga dana(ukoliko se misli na moj Ford) bio do malo pre 9 ujutrko parkiran na vrlo slicnom gore opisanom mestu..a posle toga je otisao put Krusevca (sto mogu dokumentovati racunima sa naplatne rampe)..a nakon tog je bio PROPISNO parkiran ispred trebeke u 16h na Novom Beogradu...
3 E sada insinuacija ... nauceno SAD U GRCKOJ....hm..puno koencidencija na FORD..
Ti postovalace propisa u saobracaju!!!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Čet 11 Jul 2013, 14:34

U bre sto gadan deda rastes...Eeeew 

Dobro, JESTE tvoj ford, i JESTE bio na zelenoj povrsini, i JESTE bio ceo dan parkiran...
Al' NIJE uslikan, i NIJE kompromitujuca slika nigde poslaTa!

A da sam postovalac saobracajnih propisa, JESAM!!!
Al' retko...muahaha 

I mani se foruma, spremaj se za put!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Pet 12 Jul 2013, 21:27

Danas tj, juce, posle podne G&# ( Ivan i Ja0 smo se otisnuli put Novog Sada i posetili Melegovu prodavnicu...Nakon toga smo otisli na Kasapsku Adu i tamo proveli divno vece, dobru noc, i danasnji gotovo ceo da odlicno.
Zbog prevelikog umora, ja nisam u stanju veceras niti da kacim slike niti da opisem detaljnije kako smo prosli.
Uz fenomenalno druzenje i zaista odlicno vreme koje smo zajedno proveli, uz susret sa Djoletom u Novom sadu, do odlicnog ambijenta, odlicne vode i vrhunski borbenih sarana, upecasmo nas dvojca , u nekom racunjanju, slobodna procena je da smo na nasih 6 stapova upecali izmedju 30 i 35 riba, tj sarana..zavidne prosecne tezne ..izmedju 7 i8 kilograma..bilo je i onih 12+...
Riba borbena, voda cista i bistra, mesta uredna, dosta zelenila, i naravno ljubazni domacini.
Slike i detaljniji izvestaj sutra...
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Pet 12 Jul 2013, 23:25

Dobro je,biće peleta...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 03:31

I ja samo da prijavim da je i kod nas, upravo sad, uhvacen 35-ti komad! 
Od 19.00 sinoc...
Krajnji rezultat cete saznati ranom zorom!


Poslednji izmenio nebojsa dana Sub 13 Jul 2013, 13:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 08:13

A sad je rana zora...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 13:16

Ne, SAD je rana zora...green
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 14:22

A da se ti sinoc nisi malo narakijao?
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 15:46

A da se ti sinoc nisi malo ( vise )narakijao?...green 
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 18:53

ne
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 19:07

Lacnuo nisam...Eeeew
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Sub 13 Jul 2013, 23:14

...al si zato usisao...flaja siroma 
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 19:00

Jutros ranom zorom poranio na Karas
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na stapic 2,7m - 5-25g - najlon 0,18 - male varke i uzivanje je pocelo...bandara,gloca,bucovcica koliko ti dusa hoce a palo je i nekoliko prota
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 19:05

Oko 10 kupim Lakija i Taru sa kanalica (par babuski i malo sarance) i prelazimo na "malo jezero" gde uzivamo u debeloj ladovini i pecanju sitnih ali borbenih babuskica
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 19:59

Prelepe slike Maxe (kao i uvek)...bravo 

p.s. predji bato u sarandzije pa da upecas i ti DOOOOOBRU ribu a ne sve neka penkala...muahaha 
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 20:18

Ranije dok sam pecao sarane na divljim vodama imao sam podosta komada 4-8kg amura od 11kg a verovao ti ili ne draze mi je ovih danasnjih pedesetak penkala na "divljoj" vodi nego sarko od 20kg na komercijali...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 20:25

Bravo Maxe, lep provod, kao i uvek!

Nego, daj jos koje slovo o malom jezeru?
A moze i o velikom...
Ima li koga, desava li se sta, ima li cverglana?
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Ned 14 Jul 2013, 21:03

Zadnjih par godina mestani Cente jako dobro uredjuju i odrzavaju ovu malu oazu. Prokrcili su krs oko oba jezera,moguc je prilaz autom do mesta za pecanje. Veliko jezero im sluzi kao kupaliste, lokacija za rostiljanje i sportske aktivnosti. Malo jezero su prepustili pecarosima. Nemam informacije sta se sve peca ali kad god svratim tamo svi prisutni pecarosi "rade" sitnu belu i babusku. Nikada nisam primetio da je neko pecao "ozbiljnije" za soma,stuku ili sarana a s obzirom da je dubina malog (po mojoj proceni) oko 6-7m a velikog i 15m (pricaju ljudi) moglo bi se i to probati. Sigurno dobijas debelu hladovinu i mesto gde uvek mozes da se zanimas sa belom a pitoma obala omogucava dolazak sa podmlatkom da uce kao se peca i da uzivaju u lepom ambijentu. Danas nije bilo komaraca a pao je samo jedan cverglan za 4-5 sati pecanja.
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1Uto 16 Jul 2013, 10:48

Sinoć,neplanirano,zarad očuvanja zdravog razuma (kolko je to u mom slučaju moguće) vratio sam se korenima i ultimativnom uživanju...Par kedera,nešto glista,germine i čamac!Ne ljutite se što nisam nikoga zvao,al nisam bio nikakvo društvo!Ipak je ribolov bolji od bensedina!Bilo mi je toliko lepo,da nisam mogao više od ove dve fotke da škljocnem!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: