PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 A N K E T A

Ići dole 
+6
max
kole
nebojsa
milancheshow
Vladan
Doca
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Da li citanje foruma dozvoliti samo registrovanima tj. clanovima?
DA
A N K E T A Vote_lcap43%A N K E T A Vote_rcap
 43% [ 6 ]
NE
A N K E T A Vote_lcap57%A N K E T A Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 14
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 18:46

Postoje predlozi da se cak i citanje foruma ne dozvoli bilo kome ko nije registrovan kao clan foruma. To bi bio vrlo zatvoren forum i malo ljudi bi se odlucilo da se pridruzi ako ne moze da vidi i "oseti" kakav je tip foruma i kakvo je drustvo na njemu.
Molim da vas ne mrzi da glasate u anketi da znamo kako da setujemo forum i pristup njemu.
Glasanje ce trajati samo dva dana!
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 18:57

Glasao sam "Ne".
Nazad na vrh Ići dole
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 19:17

Glasanje je anonimno... nije bitno da se zna kako je ko glasao.
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
milancheshow




Broj poruka : 213
Datum upisa : 06.03.2013
Lokacija : Beograd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:06

nema potrebe pretrpavati forum neaktivnim clanovima... ja sam za kvalitet pre nego za kvantitet... tako da bih dozvolio pregled foruma i neregistrovanim korisnicima... ukoliko neko zeli i misli da moze da dopriese kvalitetu foruma registrovace se...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:08

Ooo, Milanche...
Lepo te je videti!
A jos lepse citati!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:11

Milanche, ovaj forum je zamisljen malo drugacije!
Pre svega opstencija, zezanje, ali i pametna pisanija, kad se za tim ukaze potreba!
Da malo izadjemo iz uobicajenih klisea...

Znam da si ti pristalica samo ozbiljnih foruma, ali probaj malo i ovde, videces da zna da prija! pivce
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:12

milancheshow ::
nema potrebe pretrpavati forum neaktivnim clanovima... ja sam za kvalitet pre nego za kvantitet... tako da bih dozvolio pregled foruma i neregistrovanim korisnicima... ukoliko neko zeli i misli da moze da dopriese kvalitetu foruma registrovace se...


Bas tako Milance... bravo ...ko oce sa nama on ce da se registruje... smiley
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 20:13

nebojsa ::
Milanche, ovaj forum je zamisljen malo drugacije!
Pre svega opstencija, zezanje, ali i pametna pisanija, kad se za tim ukaze potreba!
Da malo izadjemo iz uobicajenih klisea...

Znam da si ti pristalica samo ozbiljnih foruma, ali probaj malo i ovde, videces da zna da prija! pivce


Slazem se u potpunosti sa Nebojsom...bice ovo jedinstven Forum... dunjica
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 23:36

kole ::
...ko oce sa nama on ce da se registruje... smiley

Cini mi se da nije dovoljno jasno...
Kako ce neko da odluci da li hoce sa nama i ko smo mi uopste ako mu ne omogucimo kao slucajnom gostu-posetiocu foruma da vidi kako forum izgleda, da procita sta i o cemu pisemo i ko sve cini clanstvo foruma?
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 23:45

nema potrebe pretrpavati forum neaktivnim clanovima... ja sam za kvalitet pre nego za kvantitet... tako da bih dozvolio pregled foruma i neregistrovanim korisnicima... ukoliko neko zeli i misli da moze da dopriese kvalitetu foruma registrovace se...



Bas tako Milance... bravo ...ko oce sa nama on ce da se registruje...





Doco. izgleda da nisi dobro razumeo... wink
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Čet 07 Mar 2013, 23:58

Nista, sacekacemo kraj ankete pa ce se videti rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 00:00

Recimo:
Imamo 8 korisnika na forumu: 7 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Da li neko od njih moze da nam naskodi?
Ko je ovaj Provajder?
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 00:04

Eeee o tome sam ja pricao Koletu,poceli su da nas spijuniraju. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 00:09

Još neko kopa!
Nazad na vrh Ići dole
djoleNS

djoleNS


Broj poruka : 316
Datum upisa : 06.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Pet 08 Mar 2013, 06:38

Forum je odlican, mislim ljudi koji cine ovaj forum su vise nego odlicni i samim tim ce i forum biti dobar. Moje skromno misljenje je da treba dozvoliti svima, da citaju a zatim da mogu da odluce da li ce se ukljuciti u rad foruma.
Vidim da neko pominje i nekakve spijune. Pa ja bi im pozeleo dobar dan... Uz pesmu... [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:24

Pošto je Shad sugerisao neke bezbednosne probleme vezane za "otvorenost" foruma,možda je ipak bolje da samo registrovani članovi imaju pravo pristupa...
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:28

Lutajuci malo po netu, uvideo sam i ja da su u vecini Forumi "zatvorenog" tipa, to jest, ne moze se pristupiti ako nisi registrovan...
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:29

Pa stoga neka Dok reši dilemu...
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:31

Sutra, to jest danas, stupicu u kontakt sa Docom pa cemo popricati o tome...
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 01:32

Laku noć ti želim! crkosam
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 10:36

nebojsa ::
Recimo:
Imamo 8 korisnika na forumu: 7 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Da li neko od njih moze da nam naskodi?
Ko je ovaj Provajder?


Nas covek... wink
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 16:17

nebojsa ::
Recimo:
Imamo 8 korisnika na forumu: 7 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Da li neko od njih moze da nam naskodi?
Ko je ovaj Provajder?


Uh taj je opasan ('ludaja')
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 18:45

Samo se vi sprdajte sa mene... hammer
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Sub 09 Mar 2013, 21:30

'Ajd dobro da ne misliš da se sprdamo, "Provajder" je onaj koji ti pruža internet usluge, Telekom, SBB ............... ili neki drugi, mada znam da si znao za to ;)
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1Ned 10 Mar 2013, 19:30

Mozda i nije prikladno za ovu temu, mozda nije ni za neku drugu...a mozda je prikladan za sve teme i zato bih zeleo da podelim ovaj tekst jednog naseg velikog druga i forumasa (on ce se prepoznati kiss )za sve upisane clanove i za one buduce...

Nas ljudi ima svakakvih. Neki su po prirodi tmurni, turobni, uvek ozbiljni... a neki jednostavno ne dozvoljavaju sebi luksuz da budu takvi. I jedno i drugo treba postovati, ali sve ima svoje mesto i vreme. I inace je vecini nas zivot uglavnom mnogo sta drugo ali ne posebno ruzicast, pa meni dodje prirodno da kad se nadjem uz neke koje volim i sa kojima mi je prijatno, da tada ne budem ni ustogljen ni ozbiljan a ponajmanje kontrolisano suzdrzan! Ipak ovi nasi forumi nisu ni crkva ni naucni simpozijumi vec neka produzena druzenja uzivo, nastavak najlepsih momenata kraj vode. Zasto bi onda njihov sadrzaj trebalo da je drugaciji od onih sati i dana koje zajedno provodimo na obalama, uz stapove, rostilj, dunjicu i beskrajno drugarstvo koje nas je i okupilo i koje nas drzi zajedno?!
Ko god nije maliciozan, moci ce da na ovim stranicama nadje jako mnogo znanja i iskustva koje je poklonjeno i preneto nekom drugom. Ako nekome smeta sto je to uvek prozeto i simpaticnom dosetkom ili pokusajem da se namagarci neki dobar drugar ali sale radi - onako... mangupski, onda moram tom kome smeta reci da ga pomalo zalim jer se lisava vrlo vaznih zivotnih zacina... RADOSTI i PRIJATELJSTVA. Moram mu reci i da ne bih voleo da sa njim provedem dan na vodi, ali ni da sedim u kafani ili u bilo kojoj drugoj prilici. Meni takvi ne trebaju... gledam mnostvo takvih svakog dana, na ulicama, u prodavnicama, na televiziji... ne, meni trebaju oni koji znaju da se smeju, oni koji se u zivotu ne penju negde samo onda kada su sigurni da znaju i da sidju, oni koji nemaju potrebe da se skrivaju iza ozbiljnosti i distance! Ako od svog mnostva clanova ostanu samo njih 20-30 a da im ja prijam i da oni meni prijaju... meni dosta... ja se ne bih menjao!
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Sponsored content





A N K E T A Empty
PočaljiNaslov: Re: A N K E T A   A N K E T A Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
A N K E T A
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: OPŠTI DEO :: RAD FORUMA - predlozi i žalbe-
Skoči na: