PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Kafance kod Tose...

Ići dole 
+5
Vladan
pista
nebojsa
max
kole
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Sre 21 Okt 2015, 14:29

zacaha ::
Jeste li to sami smislili ili vam je neko pomagao?

Jeste...
Jedan tvoj kolega...
muahaha muahaha muahaha
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Sre 21 Okt 2015, 14:30

kole ::
I jopet dobar dan.

Dobar, dobar!!!
Ziv bio!
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Čet 22 Okt 2015, 18:43

Sta je ovo,nema nikog,da nije eboleja ne daj Boze...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Sre 28 Okt 2015, 10:53

Izgleda da jeste...
Eboleja... pusi
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Sre 28 Okt 2015, 11:21

Само нека си ти претеко...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Sre 28 Okt 2015, 18:34

I ja sam bata Sule... green
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Čet 29 Okt 2015, 06:23

Dobro jutro!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Čet 29 Okt 2015, 10:20

Poranio "Jedan covek... jedna reka... jedna riba..." 
Poranio, zoru prevario...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Čet 29 Okt 2015, 18:24

valjanje
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 19:52

Zdravo svima? Ima li koga?
Kod mene nista posebno novo, pomalo se radi, ali i nema neke vajde u poslednje vreme, mozda zbog toa sto malo radim?  Eeeew
Generacija se nesto izgleda naljutila na mene, valjda zbog toga sto sam ga zadnjih 6 puta ispalio i ne odosmo na pecanje...
Nebojsa mi je pre neki dan pokazao novi auto..cuj auto, avion bre i to mlazni!
Ostali se ne javljaju, valjda zato sto se i ja njima ne javljam...
Razmisljam da skuvam neki dobar kiseo kupus sa kolenicama i dimljenim butkicama, mozda neko dodje...
Zatvorio sam firmu, a danas sam podneo zahtev za otvaranje druge...
Razmisljam da prodam svoj auto, jete da je star odinu i po, ali se nekako u njemu osecam kao stranac, valjda mi nije legao...
Gledao sam danas novu Toyotu Corollu i polovnu Hondu Tuarer karavan 2014 ,1.6 dizel, 20.000 km presla...
Bio juce u Novom Sadu, kod svastike, a poslepodne na slavi kod druga iz srednje skole...
Dete pocelo da mi nosi nocna kontaktna sociva, rezultati su za sada dobri...
Sin mi se sprema da ide u Sloveniju na turnir u kosarci....
Zvao sam ovih dana neke ljude da mi poseku jednu brezu ispred zgrade, niko nece da to uradi ispod 150 eura, mnogo...
Spremam se ovih dana da asovom prekopam travnjake oko zgrade, kako bi zemljiste spremio na prolece za sejanje trave....
i tako...kod vas?
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 21:13

Auuuu Dr ti ga bas detaljno izdeklamova green kao da su te priveli na informativni razgovor hihihi ili si popio "serum istine".
Kod mene se sezona u toplani zahuktava,jednu kotlarnicu su mi zatvorili i prikljucili na toplanu. Ostalo mi je jos osam kotlarnica tako da mi radno mesto jos (valjda) nije ugrozeno nananana
Nebojsa mi jos nije pokazao auto...  green  valjda je nesto ljut na mene?
Kiseo kupus nesto bas ni nevolem ali se dobro snalazim sa kolenicama i dimnjenim butkicama...tako ako budem pozvan,nece biti problema  Eeeew
Ako prodajes auto do 1000-1200 EU ,posto sam se vozio u njemu i znam da je korektan javi se dacu ti sigurno 1250...ma i 1300 EU   andjelak
Brezu cu ti ja poseci,drugarski nista ne brini.
Salim se za brezu,moras biti jako oprezan sto se tice sece da te neko ne prijavi jer to je cini mi se javna zelena povrsina.
Za koga Kosta igra basket?
Cujemo se ovih dana  mobilni
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 21:16

Dr. Mirko ::
Zdravo svima? Ima li koga?
Kod mene nista posebno novo, pomalo se radi, ali i nema neke vajde u poslednje vreme, mozda zbog toa sto malo radim?  Eeeew
Generacija se nesto izgleda naljutila na mene, valjda zbog toga sto sam ga zadnjih 6 puta ispalio i ne odosmo na pecanje...
Nebojsa mi je pre neki dan pokazao novi auto..cuj auto, avion bre i to mlazni!
Ostali se ne javljaju, valjda zato sto se i ja njima ne javljam...
Razmisljam da skuvam neki dobar kiseo kupus sa kolenicama i dimljenim butkicama, mozda neko dodje...
Zatvorio sam firmu, a danas sam podneo zahtev za otvaranje druge...
Razmisljam da prodam svoj auto, jete da je star odinu i po, ali se nekako u njemu osecam kao stranac, valjda mi nije legao...
Gledao sam danas novu Toyotu Corollu i polovnu Hondu Tuarer karavan 2014 ,1.6 dizel, 20.000 km presla...
Bio juce u Novom Sadu, kod svastike, a poslepodne na slavi kod druga iz srednje skole...
Dete pocelo da mi nosi nocna kontaktna sociva, rezultati su za sada dobri...
Sin mi se sprema da ide u Sloveniju na turnir u kosarci....
Zvao sam ovih dana neke ljude da mi poseku jednu brezu ispred zgrade, niko nece da to uradi ispod 150 eura, mnogo...
Spremam se ovih dana da asovom prekopam travnjake oko zgrade, kako bi zemljiste spremio na prolece za sejanje trave....
i tako...kod vas?

Zdravo i tebi! Ima, al' izgleda da nisu zainteresovani za ovaj vid komunikacije?!
Radis dovoljno, ne treba preterivati ni u cemu, pa tako ni u poslu!
Logicno je bilo da se naljuti! Ja sam se jos i nekako provukao, ti si mu bio zadnja nada... Al' si ga ispalio najstrasnije!!! Logicno... 
Ne preteruj! To je samo jedna Skoda Superb...
Logicno...
Aferim!!! Stavi me na spisak... 2 mesta u centralnom delu stola... Da ne bude zabune, oba su za mene, nego da mogu malo da se razbaskarim!
Mogao si i oprostajnu zurku da napravis povodom zatvaranja? Ipak je ona dobro radila... Sa srecom otvaranje nove!
A toliko si mu se radovao... Ako nemas kupca, javi se!
Cu pogledam na internet pomenute modele, pa cu ti kazem moje misljenje?! Ako te uopste interesuje...
Mmm, svastika... Ja nemam svastiku, i bas zavidim ljudima koji je imaju!
Bogu hvala!
Lepo...
A oni Dekijevi?
Ako treba pomoc, a imas visak alata, rad sam da ti pomognem!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 21:20

Dr. Mirko ::
i tako...kod vas?

Nista...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 21:22

max ::
Ako prodajes auto do 1000-1200 EU ,posto sam se vozio u njemu i znam da je korektan javi se dacu ti sigurno 1250...ma i 1300 EU  

Nudim 1320!!!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 21:32

1350!!!
i ne pumpaj mi cenu vise!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 22:29

Uzmi!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 22:50

Kakav dzentlmenski potez hi
...jos Dr da odobri green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 22:53

Ako bude zatezao, dici cemo na 1400, i to nece moci da odbije!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 22:58

valjanje valjanje valjanje
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 23:08

E pa lepo vas je videti jopet!
Sto se kupusa tice, butkice su lepse kada se u njemu kuvaju 5+ sati, e sada ko voli i kupus, tim bolje!
Model auta tipa Toyota: Corolla, nova  tip Style: 15 790 eura
[You must be registered and logged in to see this link.]

Model auta: Honda Civic Tourer, polovan 2014. cena ce za mene biti ko 18.000 eura
[You must be registered and logged in to see this link.]

I jos jedan auto koji je dodatno usao u izbor, tip Mitsubishi Lanser nov : 15.500 eura
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 23:12

nebojsa ::
Ako bude zatezao, dici cemo na 1400, i to nece moci da odbije!
Ukoliko dobijem dobru ponudu, bio sam danas na proceni u Hondi, pa cekom sutra da vidim sta ce da mi ponude, a sutra idem u Toyotu i Mitsubishi, uzeo bih nesto novo, ali ukoliko dobijem nesto manje od ocekivanog, osta Meriva kod mene jos zadugo.
Jedini razlog prodaje je taj sto e zena pocela da se namece da bi i na Merivu po malo vozila  UZAS
Moram nesto vece, iz cega glava ne moze da joj viri i provalio sam da ovi japanci (koje uzgred i volim) imaju toliko niska sedista i visoku tablu, da i moja glava jedva izviruje.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 23:14

nebojsa ::
Dr. Mirko ::
Zdravo svima? Ima li koga?
Kod mene nista posebno novo, pomalo se radi, ali i nema neke vajde u poslednje vreme, mozda zbog toa sto malo radim?  Eeeew
Generacija se nesto izgleda naljutila na mene, valjda zbog toga sto sam ga zadnjih 6 puta ispalio i ne odosmo na pecanje...
Nebojsa mi je pre neki dan pokazao novi auto..cuj auto, avion bre i to mlazni!
Ostali se ne javljaju, valjda zato sto se i ja njima ne javljam...
Razmisljam da skuvam neki dobar kiseo kupus sa kolenicama i dimljenim butkicama, mozda neko dodje...
Zatvorio sam firmu, a danas sam podneo zahtev za otvaranje druge...
Razmisljam da prodam svoj auto, jete da je star odinu i po, ali se nekako u njemu osecam kao stranac, valjda mi nije legao...
Gledao sam danas novu Toyotu Corollu i polovnu Hondu Tuarer karavan 2014 ,1.6 dizel, 20.000 km presla...
Bio juce u Novom Sadu, kod svastike, a poslepodne na slavi kod druga iz srednje skole...
Dete pocelo da mi nosi nocna kontaktna sociva, rezultati su za sada dobri...
Sin mi se sprema da ide u Sloveniju na turnir u kosarci....
Zvao sam ovih dana neke ljude da mi poseku jednu brezu ispred zgrade, niko nece da to uradi ispod 150 eura, mnogo...
Spremam se ovih dana da asovom prekopam travnjake oko zgrade, kako bi zemljiste spremio na prolece za sejanje trave....
i tako...kod vas?

Zdravo i tebi! Ima, al' izgleda da nisu zainteresovani za ovaj vid komunikacije?!
Radis dovoljno, ne treba preterivati ni u cemu, pa tako ni u poslu!
Logicno je bilo da se naljuti! Ja sam se jos i nekako provukao, ti si mu bio zadnja nada... Al' si ga ispalio najstrasnije!!! Logicno... 
Ne preteruj! To je samo jedna Skoda Superb...
Logicno...
Aferim!!! Stavi me na spisak... 2 mesta u centralnom delu stola... Da ne bude zabune, oba su za mene, nego da mogu malo da se razbaskarim!
Mogao si i oprostajnu zurku da napravis povodom zatvaranja? Ipak je ona dobro radila... Sa srecom otvaranje nove!
A toliko si mu se radovao... Ako nemas kupca, javi se!
Cu pogledam na internet pomenute modele, pa cu ti kazem moje misljenje?! Ako te uopste interesuje...
Mmm, svastika... Ja nemam svastiku, i bas zavidim ljudima koji je imaju!
Bogu hvala!
Lepo...
A oni Dekijevi?
Ako treba pomoc, a imas visak alata, rad sam da ti pomognem!
Hvala na svakom odgovoru. Moze u Monument neki dan, i eto razgovora za uzivanje!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 23:15

max ::
Kakav dzentlmenski potez hi
...jos Dr da odobri green
sadce
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Pon 02 Nov 2015, 23:54

Moje je bilo da pokusam.
pivce
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1Uto 03 Nov 2015, 10:41

Dr. Mirko ::
Model auta tipa Toyota: Corolla, 

Model auta: Honda Civic Tourer, 

I jos jedan auto koji je dodatno usao u izbor, tip Mitsubishi Lanser 

A kako ces na pecanje???
Gde mislis opremu da spakujes?!

Razmisli o novom(j) Suzuki Vitara, imas ga u Delti izlozenog, pocetna cena od 13.300...
Izlozeni model, koji se meni jako dopada, sa puno opreme kosta nesto malo manje od 15k eur!
Cini mi se kao jako dobra kupovina!!!


Poslednji izmenio nebojsa dana Uto 03 Nov 2015, 10:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafance kod Tose... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafance kod Tose...   Kafance kod Tose... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafance kod Tose...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 16Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Kafance kod Tose...
» Kafance kod Tose...
» Kafance kod Tose...
» Kafance kod Tose...
» Kafance kod Tose...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: