PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+7
Dr. Mirko
pista
fishbone
max
nebojsa
kole
Vladan
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sub 18 Jun 2016, 22:31

Ne placi Maxe nisi sam.
Oces ujutro na pecanje?
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sub 18 Jun 2016, 22:32

Mozeeeeee! nananana
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sub 18 Jun 2016, 22:33

Ajde na PP da se dogovorimo,ili me zovi na mobilni
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sub 18 Jun 2016, 22:33

Ok zovem te.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Ned 19 Jun 2016, 13:11

Dobar dan,dobri ljudi! hi
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Ned 19 Jun 2016, 21:33

Auuu, jbt podhitno treba Nebojsa da organizuje degustaciju one rakije sto smo vec probali. green 

I dobro vece Max-e !
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Ned 19 Jun 2016, 23:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
juuuhuuuuuu!!!
nisam saaaam na ostrvuuuuu!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Dobro vece Ivane!!!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 09:42

Blago onom' ko rano poludi... greengreengreen

Jbga, i ja bih vrlo rado ucestvovao u konverzaciji, al' me i dalje jebucka internet veza kod kuce! Ne znam zasto, ali jedino na ovom forumu ne mogu da kucam od kuce!? 
Drago mi je da vidim da su bar pojedinci zivi, o zdravlju, pogotovo mentalnom ne bih sad...
Za Mirka znam gde je, kad se vrati, verujem da ce on o tome opsirnije, za Pandura pretpostavljam da radi punom parom (na zalost!), a za ostale niti znam, niti imam preptpostavku...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 09:46

Ja sam u haosu poslednjih mesecak dana, radim punom parom...
Putujem, ne spavam, pregovaram i ono sto je najvaznije, potpisujem!!!
Prosto receno, zavrsavam posao!

Marko Milinkovic, Slovan Bratislava u Genclerbirligi, Scepovic Aleksandar, Bokelj u Genclerbirligi, Zivko Zivkovic, Partizan u Skoda Xanti, privodi se kraju Samuel Owusu, Radnik Surdulica u Genclerbirligi... Tu je vec potpisan ugovor klub-klub, ostaje samo da se saceka viza za igraca...

U najavi jos 2-3 posla, da i to zavrsim, pa da odem negde na zasluzen odmor!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 09:51

ivan.r ::
Auuu, jbt podhitno treba Nebojsa da organizuje degustaciju one rakije sto smo vec probali. green 
Rakija koju ste vec probali nema potrebe da se ponovo degustira!
U njene kvalitete ste se vec uverili...

Ali, mozda ce imati sta novo da se degustira?!
Trenutno su u toku pripremni radovi za renoviranje terase...
Skida se stari krov, postavlja novi (juce smo izvukli kompletnu gradju na 12-i sprat, oteglili smo se!), zidar ima malo da poradi, bravar takodje, keramicar, kamenopolagac... Bice tu ozbiljnih radova!
Osim uobicajenih stvari koja jedna terasa treba da ima, bice tu i pravi, zidani rostilj, tako da ce za svecano otvaranje i on biti pusten u pogov...
Tako da, imace tu sta da se degustira!
Samo mi treba dobar rostilj-majstor, da spremi jedno 20-30 kg rostilja, da vidimo dal' objekat vredi, ili da ga reklamiramo i vratimo?!
Zainteresovani nek' se jave u inbox!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 09:53

Sto se pecanja tice, bio sam par puta, extra sam prosao, bilo odlicno drustvo, extra zezanje... Steta sto nemam novih slika da okacim!
Obzirom da je tih par pecanja bilo u prethodnih par godina, te slike ste vec videli... Eeeew
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 10:15

Ooooo ziv je i Nebojsa! ebas 
Tebe nema,nema ali kad dodjes imas sta i da napises. Raduje me sto dobro poslujes,odma ima i za renoviranje terase i kako ti rece 20-30kg rostilja a gde ima 30kg rostilja,pa tamo pice tece u potocima. green
...nego brine me posto si na specijalnoj dijeti,ko ce pojesti i popiti sve to?!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 12:19

Cuj u potocima?!
Malo je to veci tok...
Tipa Sava, dunav!

Dijeta je zavrsena poodavno, sad je cilj vratiti izgubljene kilograme u odredjenom roku!
Cisto da vidim dal' ce ta dijeta ponovo da da rezultate?!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 13:36

Pa, zdravo bio Maxe!Ozbiljno si se napričao (sa sobom) ovih par dana  jbt valjanje
Vidiiš da ti je loš tajming za godišnji...Samo si ti slobodan,a svi ostali rade.I,još hoćeš da ti odgovaramo,mislim stvarno!
Gde si,šta ima,pecaš li šta?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 22:34

Poceo sam ozbiljno da mrzim vodu! Ajd na poslu i nekako,al sad i kod kuce! Ispred kuce jezero,odčepljuj kisnu kanalizaciju,pomeraj(guraj) papane koji punim gasom pokusavaju da prodju kroz 50-tak cm vode, u sred noci, pa dokle vise? Odakle vise pada,majke joj ga?!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Pon 20 Jun 2016, 23:33

zacaha ::
Pa, zdravo bio Maxe!Ozbiljno si se napričao (sa sobom) ovih par dana  jbt valjanje
Vidiiš da ti je loš tajming za godišnji...Samo si ti slobodan,a svi ostali rade.I,još hoćeš da ti odgovaramo,mislim stvarno!
Gde si,šta ima,pecaš li šta?


nananana jos jedan "preziveli"!!!
Za par sati idem do Dunava da pojurim bucka i napunim baterije pa stize izvestaj ujutro. night
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Uto 21 Jun 2016, 06:36

Bistrooooo!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Uto 21 Jun 2016, 11:01

Hvala hi
U vreme kad si pozeleo bistro,vec je uveliko trajalo 'BUCOVSKO LUDILO'. Ovo je bio jedan od "onih" dana kad kad udara na sve sta mu bacis i kad ti je prosto zao da se odvojis od vode jer on nema nameru da stane...ili sto bi neki rekli,uspeo sam da dodjem JUCE nananana
Porast vodostaja prilican u odnosu na prosli izlazak,voda malo zamucena,sve je OK sem jedne stvari-PUN MESEC i to puniji nemere biti,takav opet najavljuju za nekih 70 godina UZAS
I sta sad,eto demanta kako riba nece da jede kad je pun mesec.
Uzivanje za "sve pare" na stap 2,7m 5-25gr ; nanofil 0,04mm (hvala ti Medoooo), dvadesetak komada i jos nesto nerealizovanih udaraca. green
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Uto 21 Jun 2016, 11:52

Svaka cast .  ebas
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sre 22 Jun 2016, 11:05

max ::
Ovo je bio jedan od "onih" dana kad kad udara na sve sta mu bacis... 
ili sto bi neki rekli, uspeo sam da dodjem JUCE...  
...sve je OK sem jedne stvari-PUN MESEC i to puniji nemere biti, takav opet najavljuju za nekih 70 godina! 
I sta sad, eto demanta kako riba nece da jede kad je pun mesec.

Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sre 22 Jun 2016, 11:25

nebojsa ::
...privodi se kraju Samuel Owusu, Radnik Surdulica u Genclerbirligi... Tu je vec potpisan ugovor klub-klub, ostaje samo da se saceka viza za igraca...

Viza gotova, krece se put Obecane Zemlje!
nananana nananana nananana
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sre 22 Jun 2016, 13:21

Cuvaj se bombi,terorista i toplo se obuci. smiley
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sre 22 Jun 2016, 15:34

Ma ne brinu mene bombe i teroristi, nego da se ne pre'ladim tamo?!
Opasno zagudilo, jedva da je 35-6 stepeni!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Sre 22 Jun 2016, 22:10

Samo prebaci nesto preko stomaka i bubaca...
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1Čet 23 Jun 2016, 01:05

A ja se vratio iz tamo neke obećane zemlje....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 19 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 19 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: