PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Azerbaijan-Baku

Ići dole 
+5
SHAD
Dr. Mirko
max
zacaha
nebojsa
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Sub 21 Mar 2015, 21:20

zacaha ::
SHAD ::
Uživam brate čitajući opis, ali ni jednu sliku ne mogu da vidim, ni kada uzmem samo link, koji mi je ne znam  zid zid zid
Ako ti ne možeš(ne znaš),onda mi ostali možemo da se ispišemo iz ove škole.


Ma znam zašto ne mogu, mreža je preopterećena (kako nebi i bila kad samo kod mene u kući troje konektovano na jedan ruter) i tu nastaje problem sa otvaranjem slika zbog manjeg protoka, retko, ali stvarno retko se dešava ali eto.
Videću sutra, jbg
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Sub 21 Mar 2015, 22:29

Hoces da ih postavim u drugoj temi?
Nazad na vrh Ići dole
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Sub 21 Mar 2015, 23:33

Citam, gledam i .... ponosan sam na nas! 
Da nismo tako svesni svoje "velicine", i mi bismo bili mali narod!
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 01:08

Šta? muahaha
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 11:33

nebojsa ::
Hoces da ih postavim u drugoj temi?


Sad' je sve OK, sada ih vidim.
Prelepo  thumb1
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 15:25

nebojsa ::
Dr. Mirko ::
UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS

Ok, ok...
I tebe cu...
Nebojsa je moj drug!
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 15:38

Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 15:41

Malo se salimo ali mogu reci da sam zaista odusevljen...Prelepe slike Nebojsa, bravo...
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 20:50

It's my pleasure...

A slike iz Vrnjacke Banje?
Al' bih molio u drugoj temi da se postave da mi ne kvarite ovu!!!

@Mirko
It's my pleasure!

@Shad
Milo mi je and Drago!
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 22:44

friends
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 22:47

Nebojsa  hi.

Nebojsa ti si i moj drug,pa ako planiras tu ekskurziju ......  green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Ned 22 Mar 2015, 23:30

Da! Ekskurzija...
Mozda je to dobra ideja?!
Svi koji su zainteresovani nek' se prijave i vase je samo da obezbedite prevoz i smestaj... Ostalo je moja briga!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 08:27

Nisam siguran da bi ti se isplatilo...mnoo lepi oni izlozi koje si nam uslikao...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 09:39

Kad kazem "ostalo", mislim na pokazivanje grada, upoznavanje sa monumentima, prevodjenje (ruski mi je kao maternji), pomoc u odabiru sta ce da se jede, pije...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 10:08

E sad si se tako elegantno izvukao...takoreci izmigoljio. green
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 11:09

nebojsa ::
Kad kazem "ostalo", mislim na pokazivanje grada, upoznavanje sa monumentima, prevodjenje (ruski mi je kao maternji), pomoc u odabiru sta ce da se jede, pije...
To tamo platis par dolara i sve to imas, za to nam ti ne trebas. Ti nama trebas za druge stvari. Lepo si rekao sta bi bio nas deo, a sta tvoj.
Umesto da si lepo rekao (za sta jos nije kasno), vodim vas, imate obezbedjen smestaj i prevoz i ja bi isto pristao, ne bih se bunio. Ne bih zeleo da te bacam u neke troskove. Ovako, avion i hotel sa recimo doruckom, sasvim dovoljno. 5 dana i uzivancija. Evo, ko je za, mozemo da se prijavimo kod Nebojse kako bi on mogao na vreme da uplati svima koji zele avio karte i hotel. Bolje da se prijavimo sto pre i naravno sto vise nas, jer tako mozda moze da dobije popust na avio karte - recimo 8 + karata, moze jedna gratis da bude (recimo za kumu),  a isto tako i u hotelu, mozda moze da dobije neki popust ( ja i kuma mozemo napr u istu sobu) . Znam Nebojsa, da ako sve odjednom uplatis karticom iliti preko neta, imas dodatne benefite i na popuste i na avion i na hotele.
Evo ja sam ti pomogao sa svoje strane, na tebi je samo da kupis karte i uplatis smestaj.
Ako neko ima jos koji predlog, recite, pa ljudi smo, trebamo prijatelu da izademo u susret. Evo ja na primer bih nosio samo manji kofer, tj rucni prtljag da ne bi morao dadatno da me cekas na aerodromima, sve bi islo brze. Eto. Sta jos??!?
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 11:14

hihihi
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 11:44

nebojsa ::
Da! Ekskurzija...
Mozda je to dobra ideja?!
Svi koji su zainteresovani nek' se prijave i vase je samo da obezbedite prevoz i smestaj... Ostalo je moja briga!!!

nebojsa ::
Kad kazem "ostalo", mislim na pokazivanje grada, upoznavanje sa monumentima, prevodjenje (ruski mi je kao maternji), pomoc u odabiru sta ce da se jede, pije...

@Mirko
Ne znam sta od ovoga crvenog nisi razumeo?
Ako slabije kapiras pisanu rec, ti pozovi na neki rucak pa da ti objasnim usmeno...pusi
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 11:52

Dr. Mirko ::
nebojsa ::
Kad kazem "ostalo", mislim na pokazivanje grada, upoznavanje sa monumentima, prevodjenje (ruski mi je kao maternji), pomoc u odabiru sta ce da se jede, pije...
To tamo platis par dolara i sve to imas, za to nam ti ne trebas. Ti nama trebas za druge stvari. Lepo si rekao sta bi bio nas deo, a sta tvoj.
Umesto da si lepo rekao (za sta jos nije kasno), vodim vas, imate obezbedjen smestaj i prevoz i ja bi isto pristao, ne bih se bunio. Ne bih zeleo da te bacam u neke troskove. Ovako, avion i hotel sa recimo doruckom, sasvim dovoljno. 5 dana i uzivancija. Evo, ko je za, mozemo da se prijavimo kod Nebojse kako bi on mogao na vreme da uplati svima koji zele avio karte i hotel. Bolje da se prijavimo sto pre i naravno sto vise nas, jer tako mozda moze da dobije popust na avio karte - recimo 8 + karata, moze jedna gratis da bude (recimo za kumu),  a isto tako i u hotelu, mozda moze da dobije neki popust ( ja i kuma mozemo napr u istu sobu) . Znam Nebojsa, da ako sve odjednom uplatis karticom iliti preko neta, imas dodatne benefite i na popuste i na avion i na hotele.
Evo ja sam ti pomogao sa svoje strane, na tebi je samo da kupis karte i uplatis smestaj.
Ako neko ima jos koji predlog, recite, pa ljudi smo, trebamo prijatelu da izademo u susret. Evo ja na primer bih nosio samo manji kofer, tj rucni prtljag da ne bi morao dadatno da me cekas na aerodromima, sve bi islo brze. Eto. Sta jos??!?

Da ponovim:
Sta od crvenog nisi razumeo???

I jos nesdto:
Svaka cast tebi i tvojoj kumi, ali...
Za placenu avionsku kartu za kumu (650-750 eur), placenu hotelsku sobu sa sve doruckom za 5 dana (400-600 eur), plus da spava u tvojoj sobi, duboko verujem da cu se bolje provesti cak i u Beogradu, smesten u neki od hotela, i sa troskom od 150 eur svako vece... 

A posto vidim da dobro baratas sa materijom (popusti, kupovina preko interneta, gratisi...) ako si (ste) vec toliko zapeli za taj Baku, sve ti to lepo organizuj, rezervisi, ako insistiraju i plati, posto ja nemam kreditnu karticu, pa cemo se lako posle raskusurati... Kao sto i sam rece: Pa ljudi smo, nije valjda da mi ne verujes?!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 12:29

nebojsa ::
Ne moras da se becis, vodicu te...

nebojsa ::
Dr. Mirko ::
UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS UZAS
Ok, ok...
I tebe cu...

nebojsa ::
Da! Ekskurzija...
Mozda je to dobra ideja?!
Svi koji su zainteresovani nek' se prijave i vase je samo da obezbedite prevoz i smestaj... Ostalo je moja briga!!!
nebojsa ::
Kad kazem "ostalo", mislim na pokazivanje grada, upoznavanje sa monumentima, prevodjenje (ruski mi je kao maternji), pomoc u odabiru sta ce da se jede, pije...
ovde si pokusao da se izvuces..al kofa sa mlekom je prosuta...
a pod crvenim ima li nesto sto je dvosmisleno? nema...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 14:46

Jbte, uporan si ko tesne gace!!!

Nigde, ali NIGDE nije napisano da cu ja snositi troskove!!!
"Vodicu te" po meni to ne podrazumeva?!
Osim ako ti mislis drugacije?
Ako tako mislis, onda si u pravu!

Onda cu te voditi...
Nazad na vrh Ići dole
Doca
Admin
Admin
Doca


Broj poruka : 802
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 69
Lokacija : Cacak

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 14:51

E sad ce da vidimo ko ima plitku vaginu a to krije! Pratimo razvoj....  zanemeo
Nazad na vrh Ići dole
http://bas.elitesecurity.org
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 15:28

kikiiirikiiii...kokiceee...seemeeenkeeeeee,navali narodeeeee
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 19:59

Na zalost vas sa "dubokim vaginama" (kakav izraz vomit), necete se vise nasladjivati...
Nekako cemo se Dr. i ja dogovoriti oko podele troskova!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1Pon 23 Mar 2015, 20:32

Dogovor pao!
friends
U cetvrtak ili petak se oko svih detalja dogovaramo u Durmitoru!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Azerbaijan-Baku - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Azerbaijan-Baku   Azerbaijan-Baku - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Azerbaijan-Baku
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: