PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+9
max
SHAD
Doca
Vladan
nebojsa
Dr. Mirko
Meda
pista
ivan.r
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Sre 17 Sep 2014, 22:02

Smo...
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pon 22 Sep 2014, 22:02

Jesmo...
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pon 22 Sep 2014, 22:22

dobro vece
Nazad na vrh Ići dole
Meda
NjMV
NjMV
Meda


Broj poruka : 172
Datum upisa : 05.03.2013
Lokacija : MUNZE

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pon 22 Sep 2014, 22:42

I tebi SHADE
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pon 22 Sep 2014, 23:30

Danas sam imao zadovoljstvo da probam   Terminator® Shad Jigger - 245cm - 15-50g by FOX
i Terminator® Bait Force - 285cm - 30-80g by FOX  i da ne poče da pada besomučna kiša,mislim da bih ostao da spavam na čamcu sa tim štapikalima u rukama!Definitivno  znaju da naparave i varaličarac,a ne samo šaranske motke!Zlo i naopako!Naizgled vrlo,krhki,tanani puni sprovodnika,ne ulivaju poverenje,al kad  kreneš sa dirigovanjem,potpuno drugi utisak!Da nemam uši,osmeh bi mi bio oko glave.Na Force-u Stela,na Jiggeru Daiwa,sjajno uparena kombinacija.Detekcija dna-kao sonar ili preciznije,snage -IMA,bacanje-zabezeknut!Nisam ni znao koliko mogu da zabacim,čak i vobler,po ovoj vetrini!Cijena -prava sitnica,svaki preko 200 evropskih dinara,ali ako sebi možeš da priuštiš... 


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 00:04

Lepa privilegija,da nece mozda "neko" da se pocasti za rodjendan?
Citam da lepo reaguje na tezim varalicama, kakva mu je osetljivost na 10-ak gr. (leptiri i kasike) ako si probao?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 17:15

Ja sam kupio stap jos prosle godine..a takoteci ga nisam ni probao..jer kolege moje su tako htele... Eeeew
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 17:39

Mirko,nemirko alobre
...koliko puta do sad sam te zvao da idemo na varalicarenje,a koliko puta si pristao?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 17:48

Jesi, u pravu si!
Obecavam, da od sledece nedelje, svaki poziv prihvatam oberucke!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 18:20

ebas aplauz ahaaa bravo friends talas nananana srbija thumb1 ziveli1 aplauz1 kez
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Uto 23 Sep 2014, 21:27

friends
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 11:28

Ja samo da pozelim lep, dobar i uspesan dan na jezeru Joca!
Ocekujem slike i izvestaj na kakav smo navikli...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 14:50

Izvestaj nece biti kakav ste navikli,iz vise razloga.
Nisam upecao ribu,nisam bio na camcu,preziveo sam avanturu u traktorskoj prikolici pri odlasku [You must be registered and logged in to see this link.] i u traktoru pri povratku,vetar je tako duvao da je bio problem zabaciti varalicu od 40 gr...da ne bi Joce,posle cetri sata varalicarenja,da me doceka sa rakijom i kafom,casti sa danasnim pecanjem,obezbedi prevoz pre vremena za povratak,bilo bi  cupamkosu
Kanije odgovaram na pitanja i postavljam nesto od fotografija wink
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 15:46

To sto nisi upecao ribu, ne mogu da kazem da nismo navikli, al' i nije nesto neobicno... Generalno mislim! Promene vremena, vetar, bla, bla, bla...
To sto nisi bio na camcu, to mi je malo cudno? Zasto? Zbog vetra, ili nije bilo slobodnih camaca?
Uvek je avantura u traktorskoj prikolici, pa i kad se vozis asfaltom!
Kad je jak vetar, onda uzmes saranski stap (a ne ta vasa sfickala), stavis olovo od 100 gr, i onda mozes varalicu koju hoces...
Rakija, kafa, mufte pecanje i raniji prevoz... Lep gest!
Pitanja nemam, fotke cekam...
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 17:14

max ::
Izvestaj nece biti kakav ste navikli,iz vise razloga.
Nisam upecao ribu,nisam bio na camcu,preziveo sam avanturu u traktorskoj prikolici pri odlasku [You must be registered and logged in to see this link.] i u traktoru pri povratku,vetar je tako duvao da je bio problem zabaciti varalicu od 40 gr...da ne bi Joce,posle cetri sata varalicarenja,da me doceka sa rakijom i kafom,casti sa danasnim pecanjem,obezbedi prevoz pre vremena za povratak,bilo bi  cupamkosu
Kanije odgovaram na pitanja i postavljam nesto od fotografija wink


Pa da si napisao gde ćeš sve bi moglo da se uredi (osim vetra i traktora), ne treba uvek biti tajnovit, da si se javio čamac bi te čekao a i riblja čorba, gulaš, roštilj .......... al' jbg, sada je gotovo.
Inače sa Jocom sam pre neki dan bio zajedno ovde kod nas u nekim svatovima, to ti dosta govori u kakvoj smo vezi, a bio sam i u svatovima kada mu se sin ženio
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 19:32

Shad@
Joca je sve ucinio sta treba,obezbedio mi camac sa elektromotorom (za koji je potrebno poneti akulumator) ali ja nazalos nisam znao da je  zamenio sve drvene camce velikim plasticnim.Posto sam isao sam a bio je jak vetar nije bilo sanse da veslam onoliki camac pa sam zato proveo par sati bacajuci sa obale.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 20:10

nebojsa ::

1)To sto nisi upecao ribu, ne mogu da kazem da nismo navikli, al' i nije nesto neobicno...
2)To sto nisi bio na camcu, to mi je malo cudno? Zasto? Zbog vetra, ili nije bilo slobodnih camaca?
3)Uvek je avantura u traktorskoj prikolici, pa i kad se vozis asfaltom!
4)Kad je jak vetar, onda uzmes saranski stap (a ne ta vasa sfickala), stavis olovo od 100 gr, i onda mozes varalicu koju hoces...
5)Rakija, kafa, mufte pecanje i raniji prevoz... Lep gest!
6)Pitanja nemam, fotke cekam...
@
1)  blabla blabla blabla blabla blabla blabla
2) Odgovorio
3) 4-5 km kroz blato i strme nagibe a prikolica puna kao sipak dvadesetak ljudi i pretrpana sa stvarima UZAS  ko voli ekstremne sportove neka ide ovo da proba,zivot visi o koncu vomit  Srecom kod coveka pored mene pojavi se litrenjaca domace doooobree kruske tako da sto je voznja vise odmicala (45 min) a flasa postajala praznija i voznja je postajala prijatnija flaja
4) blabla blabla blabla blabla blabla blabla
5) Tim potezom je izvadio trnje iz p...e pusi  Salim se, Jova je opet potvrdio koliki je laf...
6) Fotke stizu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Varalicario sam i na nekom kanalu u blizini jezera ali nista.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Obisao sam i "traktor baru" (rukavac Begeja) kod hotela Sibila.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 20:20

A bilo je i izvlacenja dzipova iz blata.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 21:08

Bar si proveo lep dan pored vode...green

Jbte, ti si danas doziveo i proziveo sto neko ne uspe za godinu dana!?
Sve, sve, al' da se one "dzipadzije" onako zaglave?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 21:10

Sreca pa nije bilo duboko blato... Elem neka si bio,pa nek sve gori! Fotke su potkrepile ceo hepening!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 21:37

nebojsa ::
Bar si proveo lep dan pored vode...green

Jbte, ti si danas doziveo i proziveo sto neko ne uspe za godinu dana!?
Sve, sve, al' da se one "dzipadzije" onako zaglave?

Ma da si video kroz sta su prosli a da se zglave na ovoj "laganici".
Srecni su oni koje su obaveze sprecile da idu danas na "Jocu" green  a presrecan sam i ja jer me ne bi oprali ni Dunav,Sava i Morava za danasnji tok dogadjaja ...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Pet 26 Sep 2014, 23:18

Ma ne znaju oni da voze...
Nafurali se dzipovima, i misle da je to dovoljno!?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Sub 27 Sep 2014, 08:13

Neka si im rek'o!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Sub 27 Sep 2014, 08:16

Bili su to neki rumuni. Kampovali 5-6 dana,pecali sarane i amure a izlazili su i da varalicare stuku. Kazu da su je do srede dobro pecali a sredu i cetvrtak NI JEDNU. Dogovorili su dolazak kod Joce na "prelivaci" da pecaju sarane, za nekoliko dana njih desetak.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1Ned 05 Okt 2014, 14:10

Juce sam pecao babuske na jednom kanalicu u okolini Obrenovca. Ukopan kanal tako da ni najjaci vetar ne smeta,sirok 8-10m,prosecne dubine oko 1m. Provalili ga prijatelji Romi,od njih babuska nigde ne moze da se sakrije green
[You must be registered and logged in to see this image.]
A bilo je i nekoliko kapitalaca green
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: