PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+9
max
SHAD
Doca
Vladan
nebojsa
Dr. Mirko
Meda
pista
ivan.r
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 00:19

SHAD ::
Nakljukan sam raznim medikamentima tako da je vrema za spavanjac, ostajte mi zdravo pa se pišemo
Cuvaj se Sremac...nisi jos ispunio fond upecanih riba. wink
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 08:13

Katasrofa,sve više ljudi,relativno mladih, su dobili žute kartone...
Drži se Shade!
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 08:14

nebojsa ::
I ja sex...
Ne računa se kad tebe peglaju,tako da ga i nemaš... green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 10:03

Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 17:33

nebojsa ::
Ajd, odmaraj!
I pamet u glavu...
Ovo ti je bila druga opomena!!!

P.S. Vidim, ima bas iskusnih po pitanju srcanih udara?!
Ajd vi, koji ste prosli kroz to, uputite nas neiskusne (zlu ne trebalo!) koji su simptomi, kako dolazi, kako osetiti, kako reagovati, kad reagovati...


Pa da da Bog da to nikada se nedesi nikome ali 'ajd napisaću, mada nije kod svakoga isto ali zajedničko je to što počinje strašan bol u grudima, počinje gušenje i bol se širi konkretno kod mene na levu stranu odnosno ruku, počinje sve da se koči i da trne, to je znak da uzmem "nitro glicerin" u najčešće slučajeva pomogne ali mi je zadnji put posle trećeg glicerina bol bio takav da me je oblio hladan znoj i da sam počeo bukvalno da jaučem, bilo je za ne izdržati.
Žena me stavila u kola i pravac Hitna, ostalo već znaš kako ide.
Kažem samo sreća u nesreći je što je kolegijalnost bila na prvom mestu pa sam odmah bio prikačen na milion aparata koji prate sve, čim se malo stabilizovalo ja zapeo da idem kući, i opet zbog kolegijalnosti i obećanja da ću se javiti naostale preglede pustiše me.
Tek danas me malo popusti bol u ruci i mislim da sam se stabilizovao, posle praznika ide detaljna kontrola pa ću videti šta dalje.
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Čet 30 Apr 2015, 17:36

max ::
SHAD ::
Nakljukan sam raznim medikamentima tako da je vrema za spavanjac, ostajte mi zdravo pa se pišemo
Cuvaj se Sremac...nisi jos ispunio fond upecanih riba. wink

Držim se Maxe, a nadam se da ću i fond ispuniti  ahaaa

Citat :
Katasrofa,sve više ljudi,relativno mladih, su dobili žute kartone...
Drži se Shade!

Nažalost ali u pravu si, što se mene tiče još koji dan da me malo prođe pa  kada zaboravim šta se dešavalo vraćam se starim običajima života  wink
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 19:02

Danas sam, kao i svi postovaoci lika i dela Marsala Josipa Broza Tita, posetio njgovu vecnu kucu, poklonio se njegovim senima, i na taj nacin jos jednom iskazao postovanje prema najvecem sinu nasih naroda i narodnosti!!!

U to ime i u njegovu cast...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 19:33

Salis se da si bio tamo? green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 20:01

Ne mogu reci da sam svih prethodnih godina bio redovan...
Ali ove godine, da, bio sam!!!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 20:38

Svaka cast!
Ja jos nisam bio tamo iako sam rodjen i ziveo u BG,iako sam zadovoljniji tadasnjim zivotom nego po Njegovoj vladavini...na dan dopremanja tela u BG, cela skola je morala valjda kao i ostale da ide na docek jedino se ortak i ja napravili pametni i ostali u kraju. Pust NBG kao da je kuga zavladala,slobodan teren za basket...pa da iskoristimo. green
Zasto tako nemam pojima...valjda neki otpor prema vlasti j#b#mli ga,vidim drzi me i do danasnjih dana...takav cu baksuz i umreti...
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 20:51

nebojsa ::
Danas sam, kao i svi postovaoci lika i dela Marsala Josipa Broza Tita, posetio njgovu vecnu kucu, poklonio se njegovim senima, i na taj nacin jos jednom iskazao postovanje prema najvecem sinu nasih naroda i narodnosti!!!

U to ime i u njegovu cast...


Svaka čast brate, klanjam se i tebi i njemu, tebi za ovakav gest njemu za lepa vremena

ave ave ave ave


U to vreme su moj otac i mati imali nas troje dece, samo je matori radio, svi obučeni, siti, napiti, lečili se džabe, odmaralište firme u kojoj je matori radio slalo nas na more za dž, imali automobil i sve što je trebalo za ono vreme, a danas?
Hm, danas, danas podržavam Maxa i to maximalno.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 20:55

SHAD ::

...
U to vreme su moj otac i mati imali nas troje dece, samo je matori radio, svi obučeni, siti, napiti, lečili se džabe, odmaralište firme u kojoj je matori radio slalo nas na more za dž, imali automobil i sve što je trebalo za ono vreme, a danas?
...

Nisam hteo da detaljisem ali uzeo si mi reci iz usta. jess
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 21:19

SHAD ::

... svi obučeni, siti, napiti...

Ni pretpostavio nisam da ti pijes?!
I to jos od malih nogu... Eeeew
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 21:32

A za mene? green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 21:33

Bez da se iko pronadje...

Mi smo jako skloni da negiramo sve sto je bilo, sve sto je i sve sto ce biti... Stalno ocekujemo nesto neocekivano, nestvarno, neverovatno! A dal' smo to zasluzili? Mislim da ne... 
Jednog dana, mnogo godina unazad, moj rahmetli deda, Bog da mu dusu prosti, uvodeci me u sve tajne zivota, vere, porodice..., rece mi: Znas Nele (tako me je zvao), kad su Boga pitali "Sta radis Boze?", on je odgovorio "Merim!!!"...
E, mozda je nama izmereno bas tako, a verovatno da smo tu meru sami zasluzili?! Odnosno, mislim da bi trebali malo odgovornosti i na sebe da preuzmemo, a ne da nam uvek neko treci bude kriv!

Da se razumemo:
Ne branim ja nikoga, pogotovo ne ove u poslednjih 20-ak godina, ali sami smo ih birali! Ne velicam ja Marsala zato sto je uradio Bog zna sta za nas, pogotovo za Srbiju i Srbe, nego ga postujem sto je covek bio hedonista, i sto je znao da zivi zivot!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 21:34

max ::
A za mene? green

Za tebe ne treba da se pretpostavlja, toliko je ocigledno... green
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 21:45

andjelak
ja ne pijem vise...
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 23:13

...... a ni manje  pusi
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 23:18

max ::
andjelak
ja ne pijem vise...

Ni ja!!!
Evo, malopre zavrsih flasu... Dosta je za veceras!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pon 04 Maj 2015, 23:50

Pivo?
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Uto 05 Maj 2015, 09:36

Ne bih limitirao samo na jednu vrstu pica...
Pustiti masti na volju!
Kao Jamie Oliver... green
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Uto 05 Maj 2015, 22:00

E onda mogu da mislim...
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pet 08 Maj 2015, 17:55

nebojsa ::
Danas sam, kao i svi postovaoci lika i dela Marsala Josipa Broza Tita, posetio njgovu vecnu kucu, poklonio se njegovim senima, i na taj nacin jos jednom iskazao postovanje prema najvecem sinu nasih naroda i narodnosti!!!

U to ime i u njegovu cast...
Ti stvarno tako mislis?
Ja nesto ne volim kada jedan nesto kaze, svi tako treba da misli i da se slazu...
Ja volim da kazem, da ipak korenito mislim drugacije. Naravno bez da sa nekim udjem u konvrezaciju ili polemiku i da nekoga ubedjujem u nesto suprotno, svako ima pravo da misli i da misli da je u pravu...Istoriju pisu pobednici pa su takvu komunisticku istoriju ucile nase generacije, zaboravljajuci pri tom da se istorija Srbije proteze daleko u proslost i da istorija Srbije nije pocela sa Titom, vec daleko pre nje. Da li je on najveci sin nasih naroda..., mozda se moze taj odgovor pronaci na Hilandaru, Studenici, Ravanici, Gracanici, Djurdevim Stupovima, Mlesevi... (tamo nema podataka o njemu i njegovoj istoriji) ili ako se ne moze tamo otici, bar malo prouciti svao njihova proslost, istorija, tradicija i postovanje koje je jedna visevekovna drzava uzivala u celom svetu... Svu tu slavu koju su napravili Svati Sava, kao i vecina nasih kraljeva nakon njega, dolskom Tita, ON je izbrisao i zamislio da istorija krece od njega. Kako je mislio tako se i zavrsilo..upropastio, unistio, ili bolje receno izbrisao je jednu briljantnu istoriju, jednu tradiciju, jadan nacin zivota. Uveo novi sistem vrednosti, iskorisio veliko bogatstvo i uticaj koji je dotadasnja Srbija imala u svetu, naravio vestacku tvorevinu, koja je koliko je brzo stvorena jos brze je pukla, i uveo visedecenisku mrznju. Pobio na hiljade ljudi koji nisu mislili kao on i uverio sve , tj vecinu da je on On kome mora da se veruje i sledi... Medjutim istorijski gledano, ta njegova vladavina za koju godinu ce stati u samo jedan pasusu srpke istorije u bilo kojoj skolskoj knjizi, za razliku od nasih gde smo imali u sve cetri godine skolovanja (od 5-8 razreda) na desetine lekcija o njemu i njegovim parizanskim poduhvatima, ofanzivama, keru koji mu je spasao zivot od grante, njegovim drvenim sankama koje su se rasporile na kamenu koji je virio iz snega, o njegovom znacaju u nasim zivotima i znacaju njegove Jugoslavije u svetu. Sve to je taman toliko i trajalo, tj koliko je i trajala laz, tj sarena laza o takvom nacinu zivota...kratko. I to je upravo ON bio. Unistio je ono sto je Srpsk drzava tradicionalno negovala, unistio je srpski narod zarad njegovih licnih ideala, naucio nas je da zaboravimo i Svetog Savu, nase kraljeve, despote... Stefana, Dragutina, Milutina, Stefana Decanskog, Dusana, Lazara, kasnije, Obrenovice, Kradjordjevice, vladare, tj kraljeve Jugoslavije Petra I, Aleksandra i Petra II, karadjordjevica. 
Manipulator, izdajnik, koji je uspeo da ubedi generacije da je samo On koji nesto vredi a sve pre njega, jednostavno ne postoji. 
Medjutim svetinje, manastiri i crkve koje su kraljevi, despoti, donatori ostavili pre njega ipak nije uspeo u potpunosti da izbrise, valjda je pomislio da ce sve to da nadzivi...sto b rekao Kesic...b...a..
Drzavnike koje je Srbija imala vekovima, vise nema i to tacno od vremena od kako se ON pojavio.
Istorija ne traje od kraja 1943, vec mnogo ranije. Kroz istorijski aspekt 30 ak godina njegove vladavine i jos 30 ak godina posledica njegove vladavine koje mi debelo osecamo, ce biti samo jedan mali pasus, u nasoj istoriji a vrlo skoro i jedna fus nota u istoriji.
Idite do Studenice ili Ravanice, nije daleko, tamo ima mnogo vise, bolje, zdravije i istinitije da osetite i cujete o necemu sto je zaista Srbija bila..nakon sredine 1943, postala je samo laz, prodana dusa i prazna prica i na kraju balon koji je pukao.
Drzite se Srpske prave istorije, manite se Tita i komunizma i njegove istorije, drzite se nasih vladara i Svetog Save. To je Srbija, kakva je takva je, ali je nasa. Srbija sa Titom nije bila Srbija. Velicanje Tita i pravljenje laznih idola i vodje, kroz komunisticke marketinske kampanje nas je i dovela dovde..na kraju do Vucica.
Ne zelim ni sa kim da polemisem, ali morate znati da postoje ljudi koji imaju prava da misle drugacije, drugacije od samoproklamovanih vodja.. A ima nas ipak vise od ovih drugih. Samo smo tisi.
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pet 08 Maj 2015, 18:58

Uopste ne mislim drugacije i nemam nikakvu dilemu da nije tako kao sto si napisao od reci do reci, moje impresije i komentar su bili samo u smislu sledeceg:" ...iako sam zadovoljniji tadasnjim zivotom nego po Njegovoj vladavini..."
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1Pet 08 Maj 2015, 20:43

Dr. Mirko ::
Ne zelim ni sa kim da polemisem, ali morate znati da postoje ljudi koji imaju prava da misle drugacije, drugacije od samoproklamovanih vodja...

Necemo da polemisemo, ali uz casicu da se porazgovaramo, to hocemo! singing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 29 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 29 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 29 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: