PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+11
kole
pista
Vladan
ivan.r
Sasa-Kg
SHAD
zacaha
Meda
max
nebojsa
Dr. Mirko
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Uto 22 Jul 2014, 19:10

Malo na onu stranu da vidimo sta je cika Kole napravio.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Uto 22 Jul 2014, 20:13

Napravio je top jezero!!!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Uto 22 Jul 2014, 20:29

Jesi li pecao?
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Uto 22 Jul 2014, 21:59

Pre par godina, dok je jos bilo u povoju!
Bilo je ribe, da ti se smuci!!!

Sada je podosta sitnijeg sarana izlovljeno, a ostao je od 5-6kg pa u plus...
Ima amura, soma, stuke, bika, bele u neogranicenim kolicinama...
Ambijent vrhunski, lepo je on to sredio, i sto je mnogo bitno, ne moze svaka susa da dodje i da radi sta hoce, kontrola je dosta stroga! On je napravio lepih objekata tamo, na samom ulazu, ogradio celo jezero, sad prokopao i put... Ne znam, meni se bas, bas dopada!!!

Neko kaze "sve je to super, al' skupo"!
Jevtino nije, al' niko nikoga ne bije po usima da tamo peca!
Mada, kad te tamo "usere dan", pa za pre podne upecas 30+ kg bele, onda shvatis da, ne da nije skupo, nego je dzaba!!!

Jedini "problemcic" koji moze da te (vas, nas) zadesi je vetar! Ako si na "blizoj" strani, odnosno na strani gde je kapija, a malo podalje )desno) od brane, sve je golo, pa te ubije vetar, al' zato i izgoris! Preko puta ulaza, pa na desno od brane (gledano od strane kapije/ulaza na jezero) ima prirodne hladovine, ima dubine, lepo za pecanje...
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Uto 22 Jul 2014, 23:49

Bas ti hvala na detaljnom izvestaju a poklapa se sa informacijama koje sam uspeo da iskopam. Apsolutno sam saglasan sto se tice cene i usluge i tu vodu gledam kao divlju samo dobro cuvanu i organizovanu a ne kao klasicnu komercijalu. Ako mi se cela prica svidi oticicu jos par puta tamo da bi se uverio i naj ozbiljnije razmisljam da uzmem tamo godisnju i da se skinem sa problematika nasih divljih voda. Ti kazes da ima,stuke a to me posebno interesuje.Ako se i to uklopi eto mene tamo ubuduce.Zvao sam cuvara pre neki dan i pitao ga za stuku i varalicarenje ali nije znao sta da mi kaze.Rece provericu da li je dozvoljeno varalicarenje a stuku niko ne peca. Sad idem posebno na deveriku i babusku a snimicu sta moze jos da se peca sem toga i sarana.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 01:39

Evo jos par korisnih info, i nekih upisa sa drugog foruma:
[You must be registered and logged in to see this link.]

"Lepo je jezero,pravo za uzivanje i pecanje.Lisice i sakali ko domace zivotinje.S jednom lisicom sam pricao pa bar tri minuta dok nije otisla od rod poda:-)),onako u ponoc sedeci."

"na moradiku pecalo dve grupe jedna sa petoricom i u drugoj dvojca .do podneva se javljao sitniji saran i amur dok kako je vreme odmicalo sica je stajala i poceli su da se javljaju komdai oko 10kg .poslapodne je bio eldorado riba je lepo uzimala i bila izuzetno borbena .u prvoj grupi je bilo dosta ribe neki su imali vise srece pa su upecali i one vece 10-15kgsarani ali bilo i amura preko 10kg .posle obilaska momaka iz prve ekipe koji nisu skrivali zadovoljstvo vracam se u kamp .max i ja smo pecali na samom kraju jezera do mrestilista (dalje nema),riba je solidno radila tako da smo velicinom mamca i sistemom hranjenja pravili selekciju i imali uspeha u tome .nagrada za trud je dosla u sumrak ...prelpa sedamnajstica je savladana iako je pokupila i marker i jos dva stapa , a nesto posle toga u pet min. dva velika sarana od 16 i 14 kila koje smo jedva zadrzali da sve neizmrse ...negde oko 2.30h pocinje kisa i jak vetar tako da smo vec u 3h morali da povadimo stapove i cekamo da vidimo dali ce se vreme ujutru popraviti ali nismo imali srece ...pecanje smo prekinuli iako smo planirali da pecamo i ceo sledeci dan ,ali nije bilo realno posto ni 120g olova nije moglo da leti do bove ..... lepo iskustvo i lep ambijent recicu samo da je trava oko jezera pokosena put uredjen obala cista cuvari ljubazni ....a sto se tice ribe u ekstra kondiciji borbena do zadnjeg ...."

"Koliko sam ja ukapirao cuvare a i ono sto sam video tamo mogu reci da MK bole djoka za pecarose,napravio je sebi merak a ako neko zeli da peca nek peca...skupo jeste ali kad pogledas posto prodaju kilo boila ili kantu spoda ova dozvola je dzabe s obzirom kakav dozivljaj pruza..... "

"U subotu su momci upecali , odprilike , po 20 Kg deverike .
U jednoj čuvarci skoro svi komadi su bili preko kilograma , a u drugoj nešto manji .
Pecali su , kako kažu , sa suprotne strane jezera na polovini kod nekih oraha na 20 ~ 30 metara od obale na crviće ."

"jezero je u privatnom vlasnistvu ,cena pecanja je 1500dan i 1000 noc .ogradjeno i dobro cuvano.divlja voda sa dosta vrsta ribe ,babuskaoko 500-1000g,deverika i preko 2 kg ,sarana koi dostize velicinu i preko 25 kg ali se najvise peca od 5-15kg ,ogromni somovi i preko 2m duzine,ogromni tolstolobici ....jezero ja pokoseno i lepo sredjeno do mesta se ide camcem ili peske ,stalno si na oku (dvogledu cuvara).moze da se nosi bela riba i babuska koliko god upecas ,ostala riba moze da se nosi ali se placa po kg
da bi pecao moras da se najavis i ugovoris pecanje .zadnjih dana mnogi moji drugari su isli da pecaju fiderom i imali su odlicnih ulova babuske i deverike kao i sarana koem se bas i neraduju zato sto nece da ga nose a oduzme im i po 1h zamaranja da nebi kidali....sve u svemu srpski sarulesti...ali nezaboravi da je to divlja voda i ako ima ogromnu kolicinu ribe .na jezeru nisu sva mesta ista ni po dubini kao i ribi koja se tu krece tako da su kod brane somovska mesta ,na polovini jezera sa jedne strane je dubina i peca se saran a sa druge plice i peca se deverika ,pri kraju jezera je plice i peca se daleko od obale i do 140m.bove nisu dozvoljene ,ali pored markera mozes da zamolis cuvara da dodje camcem da nahranis .....za mene jedna od lepsih voda ..."

"Jezero kao iz filmova o Kolumbijskim narko kartelima,pre par dana bio i smem reci Srpska voda br.1....dnevna varijanta pecanja bila,ulov 9 deverika-6kg i sarani od 15 i 9 kg... "

"Nije bre nego promasio temu....ko hoce belu da peca samo crvi i kuvana prekrupa i dubinka.....mi pecali mec,mosa! "

"Mislio sam na celokupan ambijent,covek je ulozio ogromnu lovu u ono,ja verujem da nema bolje jezero kod nas a verovatno i okolini..."

Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 01:47

Hvala jos jednom.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 10:10

Nista hvala, nego me povedi sa sobom... green 
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 18:56

^%*##@@!!!!!! i ko me nagovori da idem na stacionarno pecanje.Tri sata sam pretresao i pripremao pribor i opremu *%*##&@!!! cupamkosu  cupamkosu  cupamkosu
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 19:49

Sve ces to zaboraviti cim zabacis!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 21:41

Tacno tako!
Nego, sta bi sa pozivom?
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sre 23 Jul 2014, 23:22

Zvao sam te... zvizduk
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Čet 24 Jul 2014, 10:30

Ko je na tebe i pomislio, a kamoli spomenuo???
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Čet 24 Jul 2014, 11:43

@Maxe
kao sto Veliki Zacaha rece zaboravices sve kad fijuknes hranilicu i kad vrh stapa zatreperi  green 
Pecao na jezeru davne 2004-5.Par drugara i ja smo imali mesto i neku kolibicu.Mesto je moglo da se "ima" na godinu dana za 100 marki ili e,vise se ne secam.Lik koji prodaje mamce nas je camcem odvozio do mesta,usput bi nahranili.Uspeh je bio promenljiv ali krupnih babuski oko kilo je bilo skoro uvek.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Čet 24 Jul 2014, 12:47

Ako je bilo 2004-5, onda su bili euri, babuski ima, sto jes'-jes', al' ima i druge ribe, samo treba znati, a i dan danas mislim da vozi camcem?
Ili ne, obzirom da je napravljen put i sa jedne i sa druge strane jezera?!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 01:38

max ::
^%*##@@!!!!!! i ko me nagovori da idem na stacionarno pecanje.Tri sata sam pretresao i pripremao pribor i opremu *%*##&@!!! cupamkosu  cupamkosu  cupamkosu

Vredelo je spremati se ne tri vec i sest sati  harmonika 
a vise o tome ovdi   zvizd  [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 13:51

Sad znas kako je nama?!
Sarandzijama... green 
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 13:54

Da,nije vam lako.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 22:39

Al' nam je zato na vodi mnooogo lepo!!!
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 22:41

Nego, kako li ispadose oni kolaci danas?
Oni sa orasima... green 
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 22:51

zabrinut ne znam?!Tek će da budu...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Pet 25 Jul 2014, 23:37

Pa sta se to tako spektakularno pravi???
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sub 26 Jul 2014, 08:52

...to ispada po nekoj racunici da bi danas kolaci trebali biti gotovi.
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Sub 26 Jul 2014, 23:01

Pa ne znam,zvace ME kad budu kolaci ili torta...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1Ned 27 Jul 2014, 00:56

A red je da TI pozoves NAS, jer smo drugari...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 34 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 34 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: