PECAROSI SRBIJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PECAROSI SRBIJE


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupiNajnovije poruke

 

 Sta ste danas radili?

Ići dole 
+11
pista
ivan.r
Doca
Dr. Mirko
Vladan
max
zacaha
vlada79
nebojsa
kole
SHAD
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 19:03

Jel na Miku?
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 19:11

friends ,  pusi 

Ponesi fotoaparat za svaki slucaj.green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 19:13

Hvala na pozivu...
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 19:17

ivan.r ::
friends ,  pusi 

Ponesi fotoaparat za svaki slucaj.green
Ti ponesi varalice!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 21:26

nebojsa ::
Hvala na pozivu...
Nema na cemu!
Ali si uvek dobrodosao...pa makar i pod antibioticima.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 07 Okt 2013, 21:30

Vladan ::
Jel na Miku?
da, da...oces da dodjes??

ivan.r ::
friends ,  pusi 

Ponesi fotoaparat za svaki slucaj.green
da, da..sto? da se slikas?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 10 Okt 2013, 19:25

Danas isao u Soko Banju, i rosao sam pored Bovanskog jezera..Zastao i slikao par slika, ali imam problem da ih izbacim iz telefona...cim otklonim nejasnocu prilozicu i slikice.
Sta reci, jezero lepo, izazovno, u njemu plivaju ogromni somovi..Svrati sam i do jednog ribolovca..ceka soma..kaze ima ribe u jezeru, ali gotovo niko ne peca sarana..kaze ima ga ali retko.uglavnom se kupa daleko od obale. Vecina peca smudja i soma..a ostali belu ribu...
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Čet 10 Okt 2013, 22:05

Ima sarana, i to kakvih!
A ima i amura... I to kakvih!
Samo ih je bas, bas tesko upecati!
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 20 Okt 2013, 23:13

Danas sam posle skoro 2 meseca ponovo bio na pecanju...nananana 
Dan tmuran samo sto nije i sneg pao. Jutros je bilo i pitanje da li da idem(o) (kum i ja) na pecanje ili ne, ali smo se ipak odlucili za DA...

[You must be registered and logged in to see this link.]




Stigli na vodi oko 08:00 i za divno cudo ni daska vetra, poneka kap kise ali posle jutarnje kafe (troduple sa "vekia romanja") nismo se obazirali na tu "sitnicu"smiley 
Bilo je vec nekoliko "kolega"  po stapu i posle kratke price sa njima dosli smo do zakljucka da je riba "juce" i nocas dobro radila. (uvek je JUCE dobro radila hihihi )
Nasli smo odgovarajuce mesto i vec oko 09;00 sve je bilo montirano i spremno...

[You must be registered and logged in to see this link.]






Po prvi put sam odkad pecam, resio da ne prihranjujem posto sam saznao(od kolege)  da je juce bilo takmicenje  na "fider" i opet pitajuci kolegu saznao sam na kojoj daljini su "odprilike" pecali pa sam tako imao neki orjientir gde da zabacim...
Ali do 11:00 nikakvo desavanje (ako izuzmemo po neko pipkanje (ne zelim komentare za pipkanje batine )). .. A onda je dos'o on...Prelep divljak od 14.400kg koji je na moje iznenadjenje uzeo kao neki sarancic od pola kile i sve do jedno 10-15 m. od obale nikakvog otpora...a onda je poludeo (valjda se uplasio kada je video moju facu hihihi ) i izvukao mi je oko 50-60 m. strune ko od sale, borba je potrajala jedno 10-ak min. i na kraju se predao...smiley 

[You must be registered and logged in to see this link.]



Nije proslo ni pola sata a ono i drugi, manji (8-9kg) ali veoma borben...

[You must be registered and logged in to see this link.]



...a onda zatisje do jedno 14:00 kada je dosao i treci...pa onda i cetvrti (slike nemam vise jer slikao tel. a i jedan video sam napravio pa se baterija ispraznila a fotoaparat po navici zaboravio kuci)...
...a onda oko 15:00 strahovit udarac, dok sam se pribrao i dosao do stapa (10-ak m) on mi je vec izvukao jedno 50-60m. kontra a ono ko da sam za dno zakacio, prvo sam pomislio da je vrsta morune (ima ih i do 70kg u jezeru) a onda posle jedno 25 min sam uvideo da je saran divljak, zut ko dukat i po mojoj proceni a i drugih pecarosa (SKUPILO SE JEDNO NJIH 10-AK) bio oko 25kg a mozda i vise, i onda kao sto  obicno i biva, na metar od meredova zadnji trzaj i...CAO...pukao predvez (pletenica)od 35lib...cupamkosu divljak zid ...ali sta cemo, idemo dalje...Montiram sve novo i ponovo zabacaj...
Ni 10 min. nije proslo a ono ista situacija, jak udarac i ponovo 50-60 m. najlona izvuceno, kontra i opet jedno 25-30 min borbe...Na jedno 10-ak m. od obale po prvi put je izronio...ostao sam skamenjen, isto divljak ali za jedno 5-6 kila (po proceni drugih) tezi od predhodnog...moj licni rekord je bio takoreci na dohvat ruke...ALI...zabrinut on je izronio, pozdravio me je, zaronio i ...ADIO...Ostao sam mozda 1 minut kao skamenjen zureci u vodi...Namotao sam najlon misleci da je opet nesto puklo...nije nista puklo vec se ispravilo...Udica u koju sam se mogao zakleti,  izdala me je...placko placko 

Posle ovoga sam se cutke spakovao i krenuo kuci...Ovih dana cu uslikati udicu...


Evo toliko od mene...zabrinut
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
pista

pista


Broj poruka : 361
Datum upisa : 22.03.2013
Godina : 37
Lokacija : Nova Pazova

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 20 Okt 2013, 23:18

Cika kole svaka sact za izlak na vodu hi  A sto se tice ostalih desavanja sve je to car ovog sporta tako sto bi reko nas narod vise srece narednog puta.. Al sve u svemu lep izvestaj i sigurno lep proveden dan  bravo bravo bravo
Nazad na vrh Ići dole
zacaha
Admin
Admin
zacaha


Broj poruka : 3357
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 59
Lokacija : Zemun

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 20 Okt 2013, 23:19

Nemoj plakati,bio si na vodi,napunio baterije(doduše ne na fotoaparatu,telefonu ...),napisao lep izveštaj,šta više?!
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 20 Okt 2013, 23:25

Ne placi Kole,imao si predivan dan na vodi. Par riba nisi izvadio ali si uzivao u borbi do samog kraja,cak si ih i video. Kad bi znali da cemo sve izvaditi izgubila bi se draz pecanja,ovako se podgreva zar za nekim novim susretom sa boljim ishodom...ili opet neizvesnost. green
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa
Moderator(čić)
Moderator(čić)
nebojsa


Broj poruka : 5366
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Ned 20 Okt 2013, 23:56

Ne placi, nemoj plakati, nemoj ovo, nemoj ono...

Treba da places, i meni je doslo da pustim suzu citajuci!
Ja kad bih izgubio sarana (jos gore dva za redom) od 25-30 kg na par metara od obale, verovatno bih ubio nekoga...
Ili, u najmanju ruku, polomio stap, masinicu, pregrizao rod-pod, iscepao sator...

Ali, sto rece Max, sledeci put im se naj#bi keve!!!
Nazad na vrh Ići dole
ivan.r
Senior
Senior
ivan.r


Broj poruka : 1470
Datum upisa : 05.03.2013
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 06:20

Bravo Kole,svaka cast.hi 
Steta za ta dva sarancica green  ali vratice se oni drugi put .....

thumb1
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 10:55

Stvarno,kad ovi limarcici krenu sa njihovim komentarima to je za plakanje!!!
Takve ribe i to dve,jedna za drugom i na kraju k@ra,pa to je strasno.
Koja udica je bila u pitanju?
BRAVO bata Kole!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Mirko
Veteran
Veteran



Broj poruka : 3041
Datum upisa : 04.03.2013

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 13:30

Bravo, ali zaista bravo!!!! 
Naravno da ostaje zal za neizmerenim i neovekovecenim takvim ulovima..ali gde ces bolji poziv na sledeca pecanja, kada znas sta u tom jezeru sve pliva...mozda si iznao, tj cuo sta tu ima..ali si sada i osetio na stapu!
Nazad na vrh Ići dole
SHAD
Admin
Admin
SHAD


Broj poruka : 1211
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 52
Lokacija : Uvek u blizini

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 13:36

Lep dan bata Kole thumb1
Nazad na vrh Ići dole
max
Veteran
Veteran
max


Broj poruka : 3687
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : BG

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 15:19

Vladan ::

Koja udica je bila u pitanju?
Jednokraka muahaha
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 17:13

max ::
Vladan ::

Koja udica je bila u pitanju?
Jednokraka muahaha
jbt  blabla
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:05

Udica je bila Kordina KKS4


[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:16

Ne bih da budam general posle bitke ali meni se isto desavalo,riba spada sa Korde kao od sale,a sve zbog plitke kontra kuke.
Ona je kod mene zavrsila odavno.
Proletos na Safariju,Ivan i ja,ajde reko da probam "kandzu" nisam dugo...dva spadanja jedan za drugim, Korda ma zdravo!!!
Bata Kole predji na Fox green
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:24

Bato, meni nije ispala sto ima plitku kontra kuku, ( 95% pecam bez kontra kuke) vec sto mi je jedan pokidao a drugi ispravio udicu...
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Vladan
Senior
Senior
Vladan


Broj poruka : 1614
Datum upisa : 04.03.2013
Godina : 55
Lokacija : Bgd

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:32

Kad je popravni? green
Nazad na vrh Ići dole
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:43

Ako Bog da (ako ne pada kisa...ili sneg divljak ) onda u nedelju...green 
Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
kole
Admin
Admin
kole


Broj poruka : 1987
Datum upisa : 03.03.2013
Godina : 58
Lokacija : Italija - Leno

Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1Pon 21 Okt 2013, 23:45

Ovako je bilo juce...



Nazad na vrh Ići dole
https://pecarosisrbijekole.serbianforum.info
Sponsored content





Sta ste danas radili? - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste danas radili?   Sta ste danas radili? - Page 20 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste danas radili?
Nazad na vrh 
Strana 20 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?
» Sta ste danas radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PECAROSI SRBIJE :: GRUVANJE :: SVE I SVASTA-
Skoči na: